Kräuter

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2016. december 22.

Kategória:   Testápolók

Kräuter testápoló krém bio körömvirággal a fáradt, száraz bőr számára ajánlott, amely intenzív és komoly kezelést igényel. A BIO különleges összetevok, nyugtatják és hidratálják a bőrt, javítják a bőr gyógyulási folyamatát.

A biokülönleges összetevők, mint a körömvirág, az avokádó és a jojoba-olaj, amelyek ellenörzött biológiai környezetbol származnak, nyugtatják és hidratálják a bőrt, javítják a bőr gyógyulási folyamatát. A gazdag E-vitamin-tartalmának, az ásványi anyagoknak és jojobaolajnak köszönhetően ápolja, hidratálja a bőrt, miközben a körömvirág kivonat gyógyítja a sebeket, megakadályozza a gyulladásokat fertotlenítő és regeneráló hatásának köszönhetően. Az avokádóolaj hatékony öregedésgátló és nagyon hatékony a száraz arcbőr kezelésében.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bettina28

2016. december 18.

Az egyik nyáron csúnyán leégtem, aludni sem bírtam, a ruhát is fájt elviselni a hátamon. Ez a krém volt a segítségemre, napokig vastagon kenegette a hátam a párom. Szerintem sokat segített, 2-3 nap utána már nem éreztem annyira fájdalmasnak ha a ruha hozzáér a bőrömhöz illetve éjszaka is jobban tudtam aludni. Pedig tényleg rákvörösre égtem.. Nem is hámlott le utána olyan mértékben a bőr mintha nem kentük volna. Tetszenek az összetevői is, jó illatú kis krém és ahhoz képest nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.