Kräuter

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Hajápolók

Táplálja a hajszálakat a hajtövektől a hajvégekig, ezáltal a haj puha és könnyen fésülhető lesz. Minden hajtípus számára ajánlott, az olívaolajnak és a B3 vitaminnak köszönhetően revitalizálja és védi a hajat. A hajmaszk használata után a haj könnyen fésülhetővé válik, visszakapja természetes csillogását, a töredezett hajvégek pedig elhalványodnak és lassan eltűnnek.

realshady

2020. október 7.

Akciósan jutottam hozzá, nem hallottam még róla korábban, de nagyon örülök, hogy kipróbáltam. Igazi csodaszer, végre nem azért kell hajat mosnom, mert hamar zsírosodik, sokkal tovább bírja mint eddig bármelyik termékkel. Nagyon selymes, kellemes tapintású lesz tőle a hajam. Az illata is tetszik. Kicsit nehéz beszerezni, mert katalógusból értékesítik, de megéri az árát, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

emptyseat

2018. november 17.

A legjobb hajmaszk, amit valaha használtam. Az illata csodás, és a hajam egyszerűen átalakul a használta utána. Olyan lesz tőle, mint a selyem. Imádom, újra es újra fogom rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

bettina28

2018. szeptember 19.

Jókat hallottam róla, melyek beigazolódni látszanak. Puhává tette a hajam, könnyen kezelhetővé és fényessé vált a használata során. Elég sok fogy egy alkalommal a hosszú hajam miatt de néha szerintem megéri kényeztetni a hajkoronát egy ilyen jó kis termékkel. Az illata kellemesen visszafogott és a hajmosás után is valamennyire érződik.

UP: Annyit fűznék még hozzá, hogy most jöttem rá, hogy valójában mennyire jó is ez a termék. Eddig is szerettem, de most egy borzalmas avonos sampont kezdtem el használni ami nagyon zsírosítja és elnehezíti a hajam. Viszont ha ezt a maszkot használom utána akkor ugyanolyan csodás és könnyű, kevésbé zsírosodó a hajam, mintha nem is lenne a sampon szörnyű. Teljesen helyrehozza a maszk a sampon rossz hatásait. Az összetevői is jók, igazából belekötni sem tudnék, az 5 csillag mellé, ha lehetne szívecskét is nyomnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide