Kryolan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet feltöltötte: nagyorsolya78, az összetevőket feltöltötte: melanie500, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   Sminkbolt, online
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: szepsegcenter,

16 árnyalatban kapható professzionális alapozó. Magas fedőképessége ellenére lehetővé teszi a nagyon vékony alapozást. Természetes megjelenést kölcsönöz. Modern nyersanyagokat tartalmaz. Antiallergén, ásványi olajakat nem tartalmaz.

Kiszerelés: 15 g

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
15 g, több árnyalatban kapható

candyparfumegirl

2020. január 16.

Az egyik kedvenc alapozom. Kivalo a fedese megis termeszetes hatasu (nem maszkos, van egy kis borfenye. Puderrel mattitva is nagyon szep finishe van.) Sajnos sokszor vannak szaraz reszek az arcomon amit szinte minden alapozo kihangsulyoz, ez nem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

oliviag

2017. május 30.

Hát, őszintén mondhatom, hogy ez tényleg a világ legjobb alapozója. Egy sminkes ajánlása miatt vásároltam meg, azóta már 4-szer vettem. :) L0-árnyalat van meg, az én bőrömhöz nagyon szépen passzol, télen-nyáron. Egyáltalán nem tömít el, előtte mindig használok egy gyorsan beszívódó arckrémet és semmi problémám nincs így egész nap. Nem szárít, nem kopik, nem leszek tőle pattanásos. Imádom, és szerintem nagyon nagyon tartós, és a nagyobb méretű tégely iszonyat sokáig elég!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

linszu

2016. október 9.

A VILÁG LEGJOBB ALAPOZÓJA. Olyan sokat próbáltam már az évek során, volt szerencsém pár luxus-márkához is, de úgy gondolom azok semmik ehhez képest.
OB2 árnyalatban rendeltem, ami kicsit sötétebb a kelleténél, de így is teljesen természetes a hatása! Ha pedig picit lebarnulok, tökéletes!
Először is a felviteléhez real techniques expert face brush-t használok, ami tökéletesen passzol ehhez a rendkívül sűrű alapozóhoz. A fedése egyébként nagyon jó és abszolút nem kelt természetellenes hatást, szinte, mintha nem is lenne az arcomon. Egy FÉL BORSÓNYIT szoktam kikaparni pici spatulával és annyi elég egy jó fedés eléréséhez. A végeredmény üde arcbőr, nem pedig matt vagy túl csillogó.
Tartós, nem ül meg annyira a ráncokban.
Az arcbőröm sokszor száraz és hámlik, T-vonalon zsíros, ami annyira engem nem érdekel, viszont a száraz részeken csodát művel és elrejti őket.
Huh, mit írhatnék még... Ez egy csoda, nagyon jó áron és sokáig elég. Életem legjobb alapozója, a No1!
Ajánlom mindenkinek, aki jobb fedésre törekszik, aki időt tud fordítani a felvitelér (bár szerintem nem időigényes, viszont tényleg kell egy jó tömött ecset vagy a szivacsos technika).
Még annyit megjegyeznék, hogy használat előtt a jobb tapadás érdekében várjuk meg, míg az arckrém beszívódik a bőrbe, esetleg érdemesebb egy minimális mennyiség. Szerintem primert sem igényel ez a csodaszer (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 9.

Tartós, nem ül meg annyira a ráncokban.

Fatyolfelho

2016. szeptember 21.

Amíg csúnya volt a bőröm, sok bőrhibával, addig ez az alapozó volt az egyik kedvencem a Kryolan Supracolor alapozóval együtt. Mindennapi használatra jó, tökéletes a fedése és a tartóssága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

H4niko

2016. április 18.

Nekem bevált. Az ó utcai boltban aranyosak kedvesek, segítenek színt választani. Az alabastert használom és eddig ez passzol legjobban a bőröm színéhez. Fixálni kötelező, mert túl krémes, illletve bázist hasznáok hozzá, így sokkal könnyebb egyenletetsen eloszlatnom. Már csak a nyári színemet kellene megtalálnom, bár a 40 fokos melegben lehet h nekem sok lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

ildiko0306

2014. augusztus 20.

nagyon szeretem, ha felkenem végre nem azt érzem, hogy egy maszk van az arcomon, mint a többi krémes alapozótól. A bőröm levegőzik alatta és mégis nagyon jól fed.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

melanie500

2013. augusztus 29.

Ápdét: Basszus kénytelen vagyok lepontozni... Sosem tennék ilyet a kedvenc márkaboltom termékével, de ennél sajnos kénytelen vagyok. Nem kopik egyenletesen, hanem kiemeli a száraz részeket, és foltokba összeáll, a ráncokba pedig beül. 2 óra után átfényesedik, még púderes fixálással is. A sok illatanyagtól ami benne van, pedig sajna kipattogtam. Basszus, basszus, basszus...
Ja az összetevő listához hozzátenném, hogy színenként más a vége a listának. Az utolsó fix összetevő az illatanyag.

"A" márka. "Az" alapozó. Hosszú időbe került, míg rátaláltam. Ez az Ó utcai kis bolt nekem olyan, mint egy kincsesbánya. Aki teheti menjen el ide. Az eladók iszonyú kedvesek, profik, és mindig segítenek. Ár-érték, minőség arányban a legjobb. Ez előtt az alapozó előtt MAC-et használtam, az is jó volt, de eeeez visz mindent! Ez dupla annyit tud, mint a MAC fele annyi áron! A drogériás társaikról meg nem is beszélek, nálam pl mindegyik leszerepelt. Ez az alapozó speciel 4200 Ft, 15 ml, ami elsőre nagyon kevésnek tűnik, de nedves szivaccsal kell használni, kicsit gyakorolni kell a felvitelt, hogy ne legyen maszk hatás, és ha ez megvan hipp-hopp ki is derül, hogy akár 1 évig is használható, ami azt jelenti, hogy az ember lánya 350 Ft-ot áldozott alapozóra havonta. Ennyiért meg aztán bőven megéri, egy szava sem lehet senkinek. :) Nálam maximális csillag jár. Ha lenne több, adnék többet is. :)

U.I.: hidratáló mindenképpen kell alá, mivel ez egy nagyon sűrű alapozó. Anélkül megülhet a ráncokban, és pórusokban. Ennyi a "hátránya" - már ha ezt annak lehet nevezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

médea

2013. augusztus 16.

Nekem nem vált be. A fedése nem jobb az eddig használt termékeknél, és iszonyúan csillog, fel kell zsebkendővel itassam a zsírt mielőtt a púdert ráteszem. Elég drága, még jó hogy lehet belőle kicsi mintát venni. Tél végén vettem a nagy kiszerelés kb. 6000 körül volt ez a pici 3,5 g-os 1600 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 16.

schanna

2013. április 12.

Nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

Nagyon jó :)

schanna

2013. április 6.

Sziasztok! Most fedeztem fel ezt a terméket és eddig csak szuper dolgokat olvastam róla. A gondom az, hogy a neten megtalálható színmintákból elég nehéz kiválasztani a bőrtípusomnak megfelelőt. Ti már meglévő tapasztalattal melyiket ajánljátok?--> a bőrszínem nagyon világos (de tényleg...:D) nem találtam még soha megfelelő szín alapozót rá, minden sötétebb volt, és inkább sárgás mint rózsaszínes.
Köszi! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Köszi! :)

Antioxidánsok: Tocopherol

Kaolin 0 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.