Kylie Cosmetics

Ár:   $15   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: LaNara, az összetevőket feltöltötte: anitaf1, Módosítva: 2017. február 10.

Ár:   $15
Kiszerelés:   2,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ultrapigmentált, csillogó szájfény ami fényessé és teltté teszi az ajkakat.

E-vitamin tartalmának köszönhetően ápoló hatással bír.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Maja77
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Postai úton
5000Ft - Kylie Cosmetics Lip Gloss
Ár: 5000Ft+pk , Eladó: Janasbrigi
Állapot: vadonatúj, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

Maja77

2019. augusztus 26.

Literally árnyalatot vásároltam meg, gyönyörű nude szín. Egyet nem értek, az ecsetet. Iszonyú nehéz vele dolgozni, nem értem, miért nem lehetett a szájfényekre is applikátort tenni, úgy sokkal könnyebben lehetne kezelni. Ezért kap tőlem 4 csillagot, egyébként nem ragad, szájfényhez képest tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

candy28

2018. április 19.

Nekem a Glitz (arany csillámos, barack szín) árnyalatú Super Glitter Gloss van meg és nagyon szeretem. Szépen csillog, szájfény léttére elég gyorsan szárad. (Egy folyékony matt rúzs persze még mindig gyorsabban szárad) Nagyon szép, aggódtam, hogy a barackos mivolta miatt nem fog érvényesülni a fehér bőröm mellé, de rácáfolt szépen látszik. Nagyon tetszik, ahogy csillog, nem mű csillámosan csillog. Mondjuk én kifejezetten szeretem a csillámos dolgokat. Nekem bejött. Egyetlen dolog az applikátor ecsetje kisebb, ezért tovább tart felvinni, mint a többi szájfényt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Adrika91

2018. március 28.

Nekem a Damn Gina, Sugar Plum, árnyalatok van meg. mind a kettőt nagyon szeretem! Ugyanaz a finom illat mint a lip kit-eknél. Tartósak és gyönyörűek a színek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

draculina

2018. február 19.

Nekem egy sötétebb árnyalat van meg, Jolly a 2016os karácsonyi kollekcióból. Sötét színnél kb. minden hibája előjön a terméknek. Nagy nehézségek árán lehet csak szép egyenletesen felvinni, csak vastag rétegben fed jól vékonyan nem. Szájceruza nélkül percek alatt szétfolyik mindenhova, szájceruzával kibírja egy óráig. Ragacsos, műillatú, borzalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

ndorisz1996

2018. február 10.

Koko K van meg belőle, én nem estem tőle hasra. Száradás után világosodik elég sokat a színe. Nagyon tartós egyébként, de sajnos szárít. Az illata számomra émelyítő. Sajnos mi nem találtunk egymásra, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Jillian

2017. november 23.

Naughty Gloss: igazi, gyönyörű, vörös szín. Fantasztikusan pigmentált, jó az illata, és nagyon szép fénye van.
Mégsem szerelem, mivel borzasztó lassan szárad meg és ragad.
Selfiekhez, fotókhoz nagyon ajánlott, de egész napos hordásra sajnos nem praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Mégsem szerelem, mivel borzasztó lassan szárad meg és ragad.

roniela

2017. június 30.

Alapból nem rajongok a szájfényekért, valahogy mindig frusztrálnak, így az eddigi összes szájfényem a kukában végezte. Ezt ajándékba kaptam a rendelésemhez, magamtól biztosan nem rendeltem volna a rossz vélemények miatt. Ragad, mint az összes szájfény, viszont eléggé pigmentált, nem olyan, mint amiket eddig próbáltam, és ez tetszik benne. Viszont engem zavar az érzés a számon, de ez nem a termék hibája. Literally árnyalatban van meg, nagyon szép a szín, feltettem eladó termékek közé, ha valaki szívesen kipróbálná, de nem akar rendelni a szállítási költség miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

d.anett89

2017. január 29.

Koko K színben van meg és imádom. Nagyon pigmentált, tartós. Nem csomósodik/maszatolódik

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

nika117

2017. január 6.

Koko K színben van meg és imádom. Nagyon pigmentált, tartós, jó illatú és a csomagolása is szép. Egy csillag mínusz, mert az applikátor szálai pár használat után szétállnak. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

anitaf1

2016. december 15.

Én szeretem. Jó illata van nem erős. Az applicatora kissé csíkoz, de hamar egyenletessé válik a szán. Nekem a so cute, like és literally színek vannak meg. Kissé csalódás hogy eléggé hasonlítanak egymásra.
Összeségében jó, de ezt hozzá néhány drogériás lip gloss is. Lehet, hogy újra veszem, mert nagyon szép szín és drogériásokban ritkán találok szép nude szint, de a minősége miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.