Kylie Cosmetics

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4 x 3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. május 28.

Ár:   $45
Kiszerelés:   4 x 3 g
Kategória:   Sminkek szájra

A KKW folyékony rúzsok építhetőek, teljes és közepes fedést is biztosítanak ezáltal. Az egyedülálló krém formula hidratáló összetevőket tartalmaz, így könnyen kenhető és pazar, krémes finish-t ad. Természetes fényt kölcsönöz az ajkaknak, miközben ultra-könnyű viseletet biztosít.

Árnyalatok: Kimberly (igazi nude), Kim (barackos nude), Kiki (rózsaszínes nude), Kimmie (sötét árnyalatú nude)

Kylie Cosmetics x KKW Crème Liquid Lipstick - Kimberly árnyalat
Ár: 3600 Ft (postaköltséggel együtt) , Eladó: candy28
Állapot: 1-szer swatcholt, Helyszín: Előre utalás után ajánlott postán maradó, fizetés: --
3500!! Kylie Cosmetics x KKW Crème Liquid Lipstick Collection
Ár: 3500 , Eladó: doriivargaa
Állapot: Parszor hasznalt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Posta, foxpost
candy28

2019. május 12.

Elég sokáig tétováztam, hogy megvegyem-e. 4 db. hasonló Nude rúzs van benne. Plusz ott voltak az ellenérvek, hogy világos bőrűeken nem igazán áll jól. De aztán elég sok videót és swatch-ot megnéztem és meggyőzött, hogy szép színek vannak benne. AvianaRahl videója is megerősített, hogy kell nekem, mert láttam, hogy nem lehet ez olyan rossz. Külön örültem neki, hogy krémes a formula, matt rúzsom már úgy is sok van. Kedvezményes áron vettem, így mindenképp jó vétel volt. Viszont a tartóssága krémes rúzs révén nem a legjobb, ezt bizony javítani/újrafesteni kell, de cserébe nem szárítja ki az ember száját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

andrea91

2018. július 4.

Nekem a formula nagyjabol tetszett, egyaltalan nem ragadt es szepen fedett - viszont egyik szin sem allt jol. Ha esetleg nem nezett volna ki tenyleg ennyire nevetsegesen rajtam, szoval viseltem volna, lehet egyeb problémák is ki ütköztek volna :D így a véleményem a formuláról ilyen felkenem lemosom jellegu probabol származik. Nc25 vagyok kb.
Bar igazabol nem nagyon hallottam meg olyanrol akinek jol allt volna es nekem ezen kivul egyik masik kylie ruzs sem allt jol, pedig amugy szerintem nem nekem van fura szinem:D sok marka sokfele szine jo rajtam, sokfele texturaval, kulonbozo árfekvésű en szoval tenyleg nyitott vagyok amugy de ezek a kylie cuccok kb tenyleg csak neki allnak jol, ez meg nem valami jo uzletpolitika szvsz.

Hogy kicsit masnak is hasznos legyen a velemenyem, elmondom mi a baj vele. Az a baj hogy vilagos borszineken azert nem mukodik mert pl a barackos nude-ban a barack tul neonos alafestest ad, nem egy kellemes épphogy valamilyen színbe hajló nude hogy ne legyen lapos. A rózsaszínben a rózsaszín túl neon, a sima nude kim az nemtommé de az se, a kimmie szinten tul neonos. Sotetebb boron pedig azert ne mukodik mert egyebkent a kimmie kivetevel eleg vilagos nude szinek, igy egyeb fajta komikus sminkbaki feeling befigyelhet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Andzsella

2018. május 28.

Rég vágytam nude rúzsokra, de ez sajnos csalódás volt. Azt tudtam, hogy más a formula, mint egy sima Kylie rúzsnál, de én egy MAC, vagy legalább egy Maybelline krémes rúzs szintjét elvártam volna. Hallgatnom kellett volna a nálam egy árnyalattal sötétebb videósra Arshia Moorjanira, aki el is mondta a bajait a rúzzsal kapcsolatban, de a többiek hype-jára hallgattam. Nagyon patchy és ragad, próbáltam púderrel fixálni... nem jött be. Szerencsére tovább adtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.