Best of Beauty 2019

Kylie Minogue

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Inez Silver, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös

Illatjegyei: ibolya, cseresznye, citromvirág, passiógyümölcs, jázmin, virginiai cédrus, vanília, pézsma

Serike

2018. február 8.

Ajándékba kaptam, most vettem elő újra. Egynek jó, de magamtól nem vásároltam volna meg. Önmagában kellemes illat, de sajnos velem nem igazán passzol. Nem rossz, de nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 8.

pomme

2017. október 28.

Trudie véleményével értek egyet, tényleg cseresznyelikőrös :( Sajnos a Cherry in the Air-en kívül kb semmiben sem szeretem a cseresznyét és a meggyet, megenni meg aztán pláne nem. Az ibolyától elég púderes, a fás-pézsmás alap sem frissít sajna rajta, elég régimódi lesz tőle. A virágok meg csak rontanak a helyzeten... Igazából egy Kylie parfüm sem tetszett még eddig, ez sem lett kedvenc. Rajtam ha egy óráig érződik,akkor sokat mondtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Beleza

2014. november 7.

Már több éve megvan, egyszer vettem akciósan a DM-ben, 30 ml-es, van rajta egy kis fűzős műanyag kupak, ami mindig lejött, meg leesett, szerintem ki is lett dobva, mert semmi értelmét nem láttam, csak a gond volt vele. De az illat tényleg egy kellemes,tartós, nem tolakodó, de érezhető 4-5 órán át, olyan fehér-arany-édes-de tiszta-picit virágos-picit gyümölcsös illat. De valami mégis zavart benne, nem lett kedvenc. Rájöttem mi, hosszú évek parfümvásárlása után, h aminek pézsma az alapja, az nem tesz jót nekem, fejfájás, diszkomfortérzet. Azóta kerülöm a pézsmás dolgokat, ami nem könnyű, mert szinte minden parfümben van. Szóval az illat oké:)
Jah, meg a többi Kylie parfümhöz képest ez a legkifinomultabb. A többi egyáltalán nem tetszett, éles, durva illatok voltak, de ez nem. Ez kivétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Ophelia

2014. január 14.

Tinédzserkoromban kaptam egy üveggel, elég lendületesen elhasználtam, szóval tetszett. Azóta találtam ezerszer jobb parfümöket, szóval újra nem venném, de egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Alice22

2013. november 28.

Valaha egy 15 milis kis aranyos boldog tulaja voltam, mára már elfogyot...Éppen annyira szexi, mint amennyire kell, kamaszkorom illata..tartós, de mégsem tolakodó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

csikosmatyas

2013. szeptember 22.

Az úgynevezett "sztárneves" illatok közül Kylie hozza azt a minőséget amiért hajlandó vagyok pénzt adni. Kellemes vaníliás tisztaságillat, pici gyümölccsel, őszi hétköznapokra egy farmer-pulcsi összeállításhoz tökéletes, ha az ember nem úgy akar kinézni, mintha most lépett volna le a divatlap címoldaláról :-). ... Egy munkanapot simán átvészel rajtam, de azért az ötös talán túlzás lenne, 4 csillagot viszont bátran adok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Flicka

2013. február 15.

Finom púderes és tartós. Nem hivalkodó, elegáns. Puhán átölel. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 15.

Finom púderes és tartós. Nem hivalkodó, elegáns. Puhán átölel. Imádom!

skorpió

2013. február 12.

Egyik régi kedvenc illatom. Ajándékba kaptam az elsőt, és teljesen belehabarodtam. Határozott illat, akárcsak én. Időnként visszatérek hozzá, de sajnos mostanában sehol sem találok ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

ivy18

2013. február 6.

Ajándékba kaptam, mint a legtöbb parfümömet (nem is értem, miért hiszik az emberek, hogy parfümöt ajándékozni mindig célba talál; még magamnak is nehezen találok rendes parfümöt, nemhogy másnak). Szóval merőben más, mint az eddigi parfümjeim. Én inkább a könnyed parfümöket szeretem, és ez hiába van virágos-gyümölcsösnek írva, rajtam kissé nehezebb parfümként érvényesül. Nappalra nem is hordanám, csak alkalmakra. Így lassan, de biztosan elfogy előbb-utóbb, és ezzel végleg elválnak majd útjaink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 6.

nagynori

2013. január 24.

Ajándékba kaptam. Először tetszett, már nem annyira. Az én bőrömön nem tartós. Nem is tudom, mire hasonlít az illata, olyan púderes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.