Kylie Minogue

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 75 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegy: passiógyümölcs, licsi, frézia

Szívjegy: liliom, boronia

Alapjegy: vanília, szantálfa, ámbra

Ár: 5900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Foxpost vagy postán maradó
Ár: 19900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Foxpost vagy postán maradó

ilav

Korcsoport: >54
2021. július 18.

Legalább 15 éve használom a Darlingot, a 3 legkedvesebb illat között van. Kár, hogy most már úgy kell rá vadászni, hogy még néhány üveggel eltehessek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 18.

anita763

2021. április 22.

Friss és tiszta, kissé meleg és krémes alapú, a boronia, a vanília és a szantálfa keveredésével, könnyű és szellős marad. Azt hiszem tavaszi kedvencem lesz. Egy drágakő ez az illat, a passiógyümölcs a frézia és a licsi jegyzetek miatt. Kár, hogy már ritkán fellelhető illat. Élettartama rajtam kb. 5 óra hossza. Nagyon fincsi! :) ❤️👌🏻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 22.

rammy717

2019. január 8.

Nagyon szerettem ezt az illatot. Most rábukkantam egy Yves Saint Lauren parfümre - Mon paris - és engem teljesen erre az illatra emlékeztet.
Ha esetleg valaki szeretné újra ezt az illatot (vagy hasonlót) élvezni... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Ha esetleg valaki szeretné újra ezt az illatot (vagy hasonlót) élvezni... :)

born86

2018. január 29.

Apukámtól kaptam kb 10 éve ajándékba karácsonyra.Sose vettem újra pedig nagyon tetszett.
Tartósságával sem volt bajom ebbe az árkategóriába szerintem egész jó, az illata pedig egy lágy vaníliás igazán szép női illat.
Ha látnám a polcokon ,lehet újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Ha látnám a polcokon ,lehet újra venném.

Bundesfrau

2016. november 20.

Először ajándékba kaptam szettben olyan 9 éve, utána már magam vettem újra, mert elsőszámú kedvencemmé vált. Addig soha nem volt kedvenc parfümöm, mert egyiket sem éreztem annyira magaménak. Egészen addig, míg rá nem találtam erre és a többi, hasonló Kylie Minogue-illatra. (Korábban is kerestem már olyat, amiben a vanília nem egyeduralkodó volt a parfümben, amibe beletették, ennél az illatnál mondhattam először azt, hogy ezt meg is találtam.) Azóta azzal viccelődöm, hogy Kylie énekesi pályafutása nem hagyott akkora (pozitív) nyomot a világban, mint a parfümkreációi. :) :) :)
Nagyon eltalálta az illatait, az édesebb parfümök kedvelői megtalálhatták az övéi közt a kedvencüket, amiként azt nekem is sikerült.
Összességében tehát imádtam, imádom és nagyon sajnálom, hogy a body spray verziót már kivonták a forgalomból, az volt a leggazdaságosabb, ár-érték arányát tekintve szinte verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

annie19

2016. május 19.

Imádtam nagyon :) Odavagyok az édes illatokért, így ezt is szerettem. Egy picit lehetne tartósabb az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

magdus.kis

2016. február 16.

Több, mint 10 éve használtam. Több üveggel is elhasználtam belőle. Nagyon-nagyon szerettem. Egyébként az akkori árához képest elég tartós volt. Mostanában nem is találkoztam vele, de csak jó emlékek fűznek ehhez az illathoz. Emlékszem, még Kylie-s póló is járt mellé a Douglasban. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

julia73

2016. január 9.

Elég régóta használom és nagyon szeretem.Jó vétel volt és nagyon finom az illata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 9.

krmmn

2015. november 29.

Még régen, 14-15 évesen használtam, mikor anyukámnak ilyenje volt, néha elkértem. Nagyon tetszik, azóta is jó emlékek fűznek hozzá. Nagyon kifinomult, finom illat, azt tervezem, hogy hamarosan megveszem, remélem megmaradt a régi, finom illata. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

nikolett

2015. november 9.

Kislánykorom (14-17 éves) illata, erre rosszat mondani nem lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Kislánykorom (14-17 éves) illata, erre rosszat mondani nem lehet.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.