Kylie Minogue

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Összetevők bors, kardamom, fahéj, levendula, csillagánizs, tonka, borostyán

Málni

2012. május 28.

Nálunk nincs iylen állvány, de az akciós újságukban mindig szerepelnek a márkás parfik olcsóbban, igaz vkitől azt hallottam nem si eredetiek, de xintm azok:) Én 1900-ért vettem a Rossmannban, először nem tetszett, furcsa volt és tömény, de végül megszerettem, kár, h már el si fogyott:/ Parfum.hu oldlaon lehetett még kapni tavaly akciósan, de már onnan is eltünt...Szigorúan csak télre/őszre, mert tömény:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)