Kylie Minogue

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegy: bergamot, eper, málna

Szívjegy: rózsa, frézia, narancsvirág

Alapjegy: ámbra, pézsma, szantálfa

Ritus33

2019. január 30.

Szeretem a Minogue illatokat, de ő nekem gyenge.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Szeretem a Minogue illatokat, de ő nekem gyenge.

Pampilla

2015. november 5.

2015. Február 24.: Csak az illata miatt nem valószínű hogy megvettem volna,de az üvege nagyon megfogott és mivel kiárusításban szerepelt még ősszel ha jól emlékszem,inkább magamévá tettem mielőtt teljesen eltűnik....😇 viszont elég tartós rajtam,és ez egy karakteresebb illat,nem a mostanában szokásos egy kaptafára készülő celebparfumok. Egyedinek mondható bár nem az a fajta amire évek múlva nosztalgiával gondolok vissza,bár ki tudja....
2015.november 5.: mostanra megszerettem az illatát is, olyan igazi lila illat,őszre tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 5.

vanillacaramella.sweet

2015. augusztus 4.

Nagyon haloványka narancsvirágos, rózsás illatka. Akkor kiváló, ha nem akarunk kitűnni és olyan elbújós hangulatunk van, semmi kiemelkedő alkotás nincs benne. Nem tartós, de tiszta illat, egyszerű, nem többsíkú rajtam. Üveg színére jár pont. 1*! (Visszasírom a Sweet Darlingot, csakazért is hozzák vissza, annyira szerettem! :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

ziadrienn

2015. augusztus 3.

Hát nem vagyok elájulva tőle :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Hát nem vagyok elájulva tőle :(

citrus95

2013. december 2.

Ezt a parfümöt ajándékba kaptam, de többet vártam tőle. Az illata egyáltalán nem emlékeztet virágokra, olyan átlagos. Nekem nem jön be, bár az üvege szép és kreatív.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

dollhouse

2013. február 4.

Nekem ez az illat telitalálat! Sokkal inkább tűnik púderesnek, mint virágosnak, ugyanakkor könnyed, és minden mozdulattal más illatjegy tűnik elő. A dezodort vettem meg belőle, ehhez képest meglepően tartós. Szinte mindenki megkérdezi, hogy mi ez a finom illat rajtam, pedig csak hármat-négyet fújok belőle a nyakamra indulás előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 4.

liliom07

2012. december 15.

Nemrég kaptam egy ilyen parfümöt testápolóval együtt, de nekem az illata valahogy nem jött be. Egész sokáig érezhető marad, de ez az illatkombináció nem az én világom. Aki szereti az intenzív virágillatot, annak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Antioxidánsok: BHT