Kylie Minogue

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2014. november 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös

Fejjegyei az eper és a feketeribizli. Alapjegyei a pillecukor és a karamell.

Ritkaság! Kylie Minogue Showtime parfüm + tusfürdő eladó
Ár: 12500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

vajvajszabo

2019. november 19.

A legédesebb illat amit valaha éreztem. Egyszerűen tökéletes. Sajnos manapság nem látom a boltokban, pedig azóta se éreztem ehhez fogható illatot. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

Ritus33

2019. január 30.

Ebayről szereztem be. Még mindig nagyon finom! Eper és pillecukor édessége érződik, imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Capy

2018. január 9.

Bárcsak újra lehetne kapni, kedvenc illatom volt. Pár fújásnyit még őrizgetek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

sarahsbeautyblog

2017. október 1.

Imádtam. Árhoz képest szuper tartós, kellemes cukorkás illat, ami a gyengém :D :D Sajnálom, hogy már nem gyártják, az üres üveget még mindig őrizgetem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

csill87

2017. szeptember 8.

Még tini koromban kaptam ajándékba és már akkor sem szerettem ezeket az édes gejl illatokat. Nagyon szirupos. A legkisebb kiszerelést sem sikerült elhasználnom. De az üvege azóta is megvan, mert tényleg nagyon szép és számomra kedves embertől kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

melindatothkm

2017. szeptember 8.

Sosem felejtem el...nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Annyira kis cuki volt az üvege, az illata meg valami fenomenális. Kár érte <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

ravasz

2017. április 5.

Tinikorom kedvence volt, azóta is verne minden "márkásabb" parfümöt. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

szakszil

2016. december 8.

imádtam ! számtalan üveget elhasználtam belőle, sajnos már évek óta nem találom, tartós, finom, huncutul szexi mégis lendületes aktív illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 8.

kassiopeiax

2016. április 5.

Legalább 5 üveggel elfogyasztottam 15 éves koromtól kezdve az biztos :) Imádtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

lexx

2015. szeptember 25.

Nosztalgia parfüm ő is. Megtaláltam a szekrényemben az üvegét, még picit érezni, sok minden jutott eszembe az illata miatt.
Édeskés :) nagyon sajnálom hogy már nem lehet kapni, simán újravenném..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Édeskés :) nagyon sajnálom hogy már nem lehet kapni, simán újravenném..

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.