L.A. Colors

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2011. október 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

miomio

2013. március 23.

Nekem egy türkizes csillámos lakkom van tőlük, amiben nagyon apró szemcséjűek a csillámok. Ha rajta van a körmömön úgy érzem magam, mint egy sellőlány :D
A lemosással vannak nehézségek, de a szín mindenért kárpótol!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

A lemosással vannak nehézségek, de a szín mindenért kárpótol!

volgyesb

2012. március 29.

Nekem a Fiji purple szín van meg!Gyorsan szárad,nekem kell a két réteg a tökéletes fedéshez.Ami kicsit nem tetszik az az hogy amíg az üvegben egy kedves világos lila látható,felkenés után egy sokkal sötétebb árnyalat köszön vissza,ami száradás után kissé mattul!
Az 5öst azért megkapja,mert ezt a mattságot fedőlakkal simán tudom korrigálni és tartóssága is meggyőzött!Én az egyik aukciós portálon szereztem be kemény 500 ft.ért.Érdemes ott is szét nézni néha!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

Szaszmancs

2012. február 19.

Nem éppen egy olcsó körömlakk,de nagyon megéri az árát,mert nekem kb 1 hét után kezd el kopni,addig pedig olyan,mintha frissen lenne festve.Nagyon tartós lakk,szép színekben!Ha tehetem többet is beszerzek majd belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

madeinbeauty

2011. október 29.

Ha választanom kéne egyetlen egy terméket az L.A. Makeuptól, tuti, hogy őket választanám annyira jó minőségű, tartós és szépen fedő lakkok!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 29.

Carmenessque

2011. október 18.

Nekem a Sea Sirene színben van meg, ami egy nagyon szép türkizkék. Gyorsan szárad, könnyen eloszlatható és tartós is, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.