Best of Beauty 2019

L.A. Colors

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: qwerygirl, Módosítva: 2012. január 25.

Kiszerelés:   4,3 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Ár: 2499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
kékvelúrcipő

2014. február 5.

Azért vettem meg, mert egy időben nem találtam olyan márkát ahol a pirosítóban ne lettek volna kis csillogó szemcsék. Erre végre találtam matt színt, ami nem úgy csillog, mint egy szemhéjfesték, de ezenkívül más pozitívuma nem volt. Nagyon drága volt ahhoz képest rettentő gyorsan kopott, és nagyon hamar össze is töredzetett és széthullott a tatyómban. Az ecsete nem volt rossz.
Ár-érték arány miatt adok neki 2-est. Ha az igen borsos árát nem vesszük figyelembe akkor a "tudása" egy 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Scarlett91

2014. január 9.

Ár/érték arányban szerintem ez egy nagyon jó pirosító. Just peachy árnyalat van meg, egy gyönyörű vissza fogott barackos rózsás árnyalat nekem tartós és kivételesen a hozzá tartozó ecsetet is kedvelem olyan pihe-puha. 4 dollárért abszolút megérte, ha átszámítom akkor kb ennyibe kerül egy Essence pirosító is ami ehhez képest lótúró, legalábbis szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

prszilvia13

2013. november 30.

Nekem az őszi szín van meg. Szépen mutat de gyorsan kopik. Külföldön olcsó, tetszik az ecset ami benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 30.

tinah846

2012. július 2.

Itthon nagyon drága, én külföldről rendeltem ott a töredéke. napi szinten használom szép színt kölcsönöz az arcomnak ez a rózsaszín, tényleg gyorsan lemászik az arcomról a szín de én így is imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Edaru

2012. május 2.

Gyorsan kopik, viszonylag pigmentált. Az áráért többet kellene tudnia, ezért kap 1 pontot. Ilyen árban jóval jobb arcpirosítókat lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

Réti_D_smink

2012. március 1.

Közepesen pigmentált, nem építhető, gyorsan kopik. Átlagos minőség, de ehhez képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 1.

kismaszat

2012. január 29.

Imádom, az egyik legjobb pirosító amit valaha használtam. Nagyon tartós, nem koszos, nem maszatolódik. Szinte napi szinten használom:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate