L'amia Natura

Ár:   11 950 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 11 950 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kavics, Módosítva: 2019. április 12.

Ár:   11 950 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 11 950 Ft

A vörösáfonya őssejtnek, a magas C-vitamin tartalomnak és az antioxidáns hatású összetevőknek köszönhetően hatékony ránctalanító, öregedésgátló, mindemellett semlegesíti a szabad gyököket. Aktív anyagai révén serkenti a bőr kollagén termelését, rövid időn belül hatékonyan regenerálja a napkárosodott bőrt. Szabályozza a bőr pigmentációját, halványítja a pattanásokból visszamaradt sötét foltokat, hegeket, kivilágosítja az öregségi és májfoltokat.

Ár: 11 950 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

Mia18

2019. december 28.

Nagy reményeket fűztem a márkához tetszett a minimalista külső és a tudás amit igért. Három terméket rendeltem /n*01-et anti-aging nappali krémet, testápolót/ és a c-vitaminos szérumot. Felkenés után egy kellemetlen száraz réteg lett az arcomon ami nagyon feszítő érzés volt gyorsan rákentem a n*01-et anti-aging nappali krémet ami a krémezés közben elkezdett csomosódni. Gondoltam nem adom fel ezért használtam tovább de a bőröm egyre szárazabb lett. Azt vártam hogy javítja a bőröm állapotát hidratálttab lesz és a szemkörüli kis ráncokat kisimítja. Sajnos nem így lett. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 28.

mitzi01

2019. november 21.

Két nap óta használom, de az arcbőröm máris selymes és puha lett tőle. Csodás az illata is, mint a többi L'amia terméké, amelyek szintén hatásosak.

UPDATE: Továbbra is az első számú kedvencem, hosszú távú használata kifejezetten csökkenti a ráncokat. A C-vitamin csodás hatású a bőrre, az eddig kipróbált termékek /The Ordinary, NIOD, Natics/ közül ez a legjobb. Ki nem hagynám egy napig sem, annyira jó hatása van az arcbőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 21.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ferulic Acid, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Gluconolactone