L'Angelica

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: deresi, Módosítva: 2013. november 7.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Samponok

Természetes antibakteriális hatású.

Az ausztrál teafa igazi "csodanövény", melynek olaja természetes antibakteriális hatású. A sampon rendszeres használata kiváló hatással van még a legérzékenyebb fejbőrre is, a hajszálak erőssé és rugalmassá válnak. A teafaolaj tartalom következtében megszüntethető a fejbőr gyulladása, viszketése vagy allergiája.

Mindennapos használatra alkalmas.

bloggerina1114

2018. február 24.

Elég híg az állaga, korpám ugyan már nincs, de olyan rettenetesen kiállhatatlanul szárazzá tette a hajamat, hogy azóta is küzdök vele. Hamar elfogy, nem szabad sokáig használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Lili1214

2017. december 27.

A teafaolaj miatt vettem meg, hátha eltünteti a korpát. Sajnos csalódnom kellett benne, a korpával semmit nem tudott kezdeni, sőt cserébe még gyorsabban is zsírosodik tőle a hajam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Maugliname

2017. február 1.

Na,még egy hatástalan korpásodás elleni sampon.Az illata nem zavaró,viszont az állaga rettenetesen híg.Nálam nem működött,sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

edina810

2016. január 6.

Egyszer vettem belőle, hátha más lesz a többi agyonreklámozott samponhoz képest. Tévedtem. A szaga egyszerűen borzalmas, az állagával együtt, ami túlságosan híg, és nem is habzik rendesen. Még ezt el is lehetne viselni, de sajnos semmivel se használ többet, mint akármelyik másik sampon. Sőt, mintha még gyorsabban is zsírosodott volna tőle a hajam, ami csak azért gáz, mert derékig érő hosszú hajam van, és nem tervezem minden 2. nap mosni. Azért kap kettest, mert azért nem volt teljesen haszontalan, legalább most már tudom, hogy ezt a terméket legközelebb messziről elkerülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

galagonyanya

2015. június 9.

Most már az újabb csomagolás van forgalomban, de gondolom, az összetevők nem változtak. Amikor DM-ben járok, mindig látom, hogy a márka samponjai közül ez fogy el leghamarabb, gondoltam, biztos tud valamit... tévedtem. Semmi különöset nem tud. Nemrég kivételesen volt a polcon, megvettem, használom egy ideje, de semmi pozitívumról nem tudok beszámolni. Az állaga botrányosan híg, az illata átható teafás-kámforos, a hajam pedig egyszerűen fésülhetetlen lesz tőle, pedig alig félhosszú... a zsírosodást sem csökkenti, pedig a teafaolaj arra is jó, nemcsak a korpára. Nem veszem újra, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

birdie

2015. április 28.

Ezt a sampont nem én használom, hanem a férjem. Ő évek óta, mert csak ez tünteti el a korpát folyamatosan a fejéről. A többi kipróbált sampontól csak egy ideig lett jó, utána mindig visszajött a korpa. Ettől nem. Mivel rövid a haja és gyakran mossa a zselézés miatt, nem tűnik fel zsírosodás. Neki bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

SuperHiro

2014. december 10.

A kedvencemet, a MediNaturalt sehol se találtam, így ezt vettem meg helyette. Hát, nekem nem vált be... De úgy is mondhatnám, hogy utálom. Jól felhabzik, tisztít is rendesen, de a használata óta sokkal gyorsabban zsírosodik a hajam töve, a vége meg száll ide-oda. Nagyon idegesítő. Ráadásul valahogy nagyon elrontja a haj tartását. Már rögtön szárítás után látom, hogy rálapul a fejemre, a vége meg áll szerteszét. A korpátlanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, sosem voltam igazán korpás, azért vettem meg, mert eddig egy teafás samponban sem csalódtam. Talán szárazabb, tényleg korpás hajon működik + a tisztító hatása miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 10.

Doreen_D

2014. november 29.

Nagy reményekkel vettem meg, de hamar lemondtam róla. Elhasználtam a flakont, de a hajam majdnem minden nap zsíros érzetű lett, hiába volt frissen mosva, ráadásul úgy, mint a zsíros hajra való "kollégájánál", itt is megmaradt a korpám, holott rendesen mostam. A pontot csak azért kapja, mert szilikonmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

fuge7

2014. július 8.

Nekem nagyon bevált ez a sampon, évek óta használom rendszeresen. A hajam és a fejbőröm enyhén hajlamos zsírosodásra és korpásodásra. A fejbőrömet nyugtatja, a hajam sokáig finom illatú, fényes és puha tapintású marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Emike

2014. február 10.

Fodrászom ajánlotta ezt a sampont a száraz korpámra. Az ára miatt is nagy lendülettel kezdtem használni, 800 Ft, mi az érte...
Már az első pár használatnál tapasztaltam, hogy ha hígítás nélkül mostam vele hajat, elképesztően kiszárította fejbőröm, és nagyon viszketett. :(
2 flakonig még úgy nagyjából meg is voltam vele elégedve, de most, a 3. flakont használva, semmit nem javít a helyzeten. Le is cseréltem egy másik korpásodás elleni samponra, erre nem hiszem h visszatérek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.