L'Angelica

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2013. november 18.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Faggyúműködést szabályozó sampon csalánnal és mirtusszal zsíros hajra. A csalán és a mirtusz összehúzó és tisztító hatásának köszönhetően gondoskodik a zsíros haj és fejbőr megfelelő tisztításáról. Az erősebb, tisztább és életteli hajért.

Parabén-, petrolatum-, szilikon- és GMO-mentes.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

HDorina

2021. március 26.

Zsíros hajjal küzdök. Már számtalan terméket kipróbáltam. Próbálkoztam a gyógynövényes samponokkal, amik kifejezetten zsíros hajra valók. De semmivel nem hatásosabbak, mint egy hidratáló, nem zsíros hajra való sampon. Sőt azok legalább hidratálnak, ha így is-úgy is sűrűn kell hajat mosni, legalább legyen haszna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Andrea456

2020. december 1.

A dm webshopjában csupa jót írtak erről a samponról, így adtam neki egy esélyt. Minden második este hajat kell mosnom, mert már akkorra lelapul, és a következő nap már vállalhatatlan.
Vártam a csodát, de sajnos ez a sampon sem váltotta be a hozzáfűzött reményeim. Alaposan tisztít, festett hajra is jó, viszont eleinte nagyon gubancolt, és nem mindig habzik rendesen.
Úgy 3 hétig csak ezt használtam, utána átálltam arra, hogy először vele mosom meg a hajam, aztán a Balea színvédő samponjával. A hatás ugyanaz: maradt a minden 2.esti hajmosás. Egyszer hagytam a 3. napra, akkor is babahintőport használtam szárazsamponként, és bár nem tűnt zsírosnak a hajam, valahogy mégsem volt az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

Benedetta88

2020. április 7.

Régebben is használtam, nem igazán jött be, nem segített kitolni a hajmosások közötti időt. Most jó pár év után újra megpróbáltam.
Eleinte jónak tűnt, sikerült 3 naponta mosni, a 2 nap helyett, nálam ez már nagy szó. Az illatát nagyon szeretem, az állaga kissé híg.
Írták sokan, hogy kiszárította a hajvégeiket, én épp ezért nem mosom meg vele a hajvéget, oda vagy más sampont használok, vagy csak szimplán, a lefolyó samponos vízzel mosom meg. Persze balzsam, és hajpakolás utána kötelező, mert így is kissé csikorgós lesz a végeredmény.
Ami miatt viszont teljesen le kell, hogy pontozzam, hogy még így is, hogy kímélően mosok vele hajat, iszonyatosan kiszárította a fejbőrömet...korpás lettem tőle és persze újra 2 naponta moshatom, mert ugyanúgy zsírosodik megint, mint előtte. Ez nem feltétlen a sampon hibája, mert még mindig nem találtam meg erre a megfelelőt, de hogy korpát okozott az már az ő fekete pontja..Ez nálam válóok, mert ha nem old meg egy problémát azt még elfogadom, de hogy egy újabbat okoz ... Biztos, hogy többször nem próbálkozok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Cserne

2020. január 13.

Elhasználtam egy flakonnal, azonban én nem dobtam tőle hátast. Nekem zsírosodik a hajam, eléggé, harmadik nap már felszoktam fogni. Volt, hogy kitolta ezt, de akkor is a negyedik nap már so-so volt. Jelzem, nem mindig, így amit vártam tőle, az nem jött be.
Az illata nekem tetszik, az első mosásnál valóban nem habzik olyan jól, de másodjára már egy kicsi is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

bejjuska

2019. december 10.

Szerintem ez a sampon nagyon jó. Mindig próbálok mást, de végül visszatérek. A gyógyszertári drága cuccok fele ennyit nem tudnak. Hamar zsírosodó hajra csodaszer, még a negyedik nap is vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Martu0508

2019. február 10.

Sajnos szeborreás dermatitisszel küzdök, ami nèha száraz, nèha zsìros, viszkető korpát eredmènyez, azonban nem feltètlen szerettem volna beruházni egy 5-10 ezres hajápolò programba, ami vagy segìt, vagy nem. A csalán miatt választottam ezt a sampont, mert az az összes problèmámra jò (hajhullás, korpa, zsìrosodás). Tartottam tőle, hogy ki fogja szárìtani a hajam többi rèszèt, de nem, a szokásos ápolás teljesen elegendő a sampon használata után. Nagyon jòl tisztìt, eltávolìtja a meglazult hámsejteket, ìgy a korpásodást ès a zsìrosodást is kilőtte (a hajhullást sajnos nem tudom megìtèlni, mert a munkahelyemen stresszes időszakunk van ès ilyenkor mindig erősödik a hajhullásom is). Használata után nem viszket a fejbőröm, eddig ez az első sampon, ami ezt produkálta. Èn nagyon elègedett vagyok a termèkkel, tuti, hogy ùjraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

WVV

2018. december 25.

Egy flakonnal elhasználtam belőle, nekem sajnos nem tolta ki a hajmosások közötti időszakot. Továbbra is másnap már zsíros volt a hajam... Az illata az kellemes, semmihez nem tudom hasonlítani, finom édeskés. Mivel viszont nagyon híg és nem hanbzik annyira, ezért a rohanósabb hajmosásokkor inkább más sampont használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Horvathangelika1

2018. június 27.

Más samponokhoz kepest,ettől durvább a hajam vége , a fejtetomon pedig csikorgosra tisztítja a hajat,korpas nem lettem tőle. Zsirosodason nem javított. Az illata szupeeer azt imádom,kissé tömény. Vízzel higitva érdemes hasznalni! Kicsit fényesebb a hajam,de mit írtam szárazabb,ezáltal törik is :/
Annyira nem ajánlom mert drága,vannak jobbak is olcsó kategoriaban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Annyira nem ajánlom mert drága,vannak jobbak is olcsó kategoriaban.

Yummy

2018. február 10.

Nagyon tetszik az illata, bár a zsírosodást nem tolta ki 3 napnál tovább, engem megfogott. Csodát amúgysem vártam. A hajam fényesebb és puhább lett, de kicsit szárította is. Újravevős lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

BakosEszter

2017. március 26.

Nagyon jó az illata és szép, selymes lesz tőle a hajam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Nagyon jó az illata és szép, selymes lesz tőle a hajam!

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.