L'Angelica

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 6.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

A L'Angelica Officinalis zabtejes hab & tusfürdő gyengéden tisztít, puhává és bársonyossá teszi a bőrt. A zab bőrpuhító és -simító hatású, óvja és hidratálja az érzékeny bőrt és csillapítja az irritációt.
Parabénmentes, petrolatummentes, szilikonmentes, GMO-mentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Judita88

2020. január 23.

Ez a kedvenc tusfürdőm, annyira finom tőle a bőröm, nagyon jól hidratál. Az illatát is nagyon szeretem, nekem ez a tökéletes termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

april

2019. július 5.

Nagyon jó hidratáló hatású, kellemes ,finom illat, nem tolakodó. Nem szárítja a bőrömet. Megérdemli az 5 csillagot. Olaszországban vettem nevetséges áron, viszont itthon nem láttam dm-ben vagy rossmannban. Remélem valahol kapható, mert szuper termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Luska

2016. március 9.

Ez valami isteni! Már a boltban beleszerettem az illatába, és a képbe,amin azok a szép gabonák sorakoznak. Alig vártam, hogy hazaérjek és végre használjam,tűztem haza ezerrel. Isteni vele fürdeni, nincsenek rá szavak. Évek óta nem volt ilyen jó tusfürdőm. És kiválóan habzik, és végre egy tusi, évek után, aminek zuhányzás után is érzem az illatát. Picit a baba tudfürdőre hajaz amúgy, de sokkal jobb, és bársonyossá varázsolja a bőröm. IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Pamina

2016. január 17.

Már a külsejével felhívja magára a figyelmet. Az illata mennyei , ahogy a vele való zuhanyozás is. Érzékeny bőrre is kiváló, semmilyen irritációt nem okoz, csak ajánlani tudom. Abszolút újravevős termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 17.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract