L'Angelica

Ár:   790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nsaranna, az összetevőket feltöltötte: Pipszi, Módosítva: 2016. február 15.

Lelőhely:   DM, bioboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A L’angelica teafaolaj sampon az ausztrál teafa olaját tartalmazza, mely egy igazi csodanövény: természetes antibakteriális hatású, segít megőrizni a hajas fejbőr egészségét és megelőzni a korpa képződését. Gyengéd formula.

A készítmény parabénmentes, petrolatum mentes, szilikon és GMO mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jajanna

2020. március 11.

Háát.. Amikor először használtam, segített, csökkentette a korpát és a pirosságot a fejbőrömön, de az már akkor sem tetszett, hogy nagyon híg, így sok kell belőle, plusz nehezen habzik. Illetve mivel "minden mentes", a hajamnak szokatlan volt és hamarabb zsírosodott tőle. Pedig egy ideig egy Head&Shoulders samponnal együtt használtam.
Amikor csak magában kezdtem használni, egyszer csak azt vettem észre, hogy iszonyúan viszket a fejbőröm, majdnem véresre vakartam. Nem tudom, hogy a sampon miatt történt-e, vagy amúgy is előjött volna, de most egy ideig nem igazán merem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

Dorci94

2019. november 29.

Hűha... talán jobb lett volna elolvasni a véleményeket mielőtt beszerzem. Elég borzasztó cucc. Az állaga iszonyú híg, tehát abszolút nem takarékos, bár ez a legkisebb baj vele. Már másnap viszket tőle az elvileg tiszta fejbőröm. Nem volt korpás egyébként, csak tisztító samponként vettem, gondoltam teafás, mindenmentes mi baj lehet. Iszonyúan zsírosít, közben ugye viszket, nálam nem ez a tisztítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

tric

2019. május 20.

A barátom használja, én egyetlen egyszer mostam vele hajat. Neki sem tesz jót, alapból durva a fejbőre (seborrheás), de ettől csak rosszabb lesz. Nekem nem korpásított hál'istennek, viszont 2 nap után zsíros lett tőle a hajam. Maradok a natúr samponos hajmosásnál és a teafaolajos öblítésnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

szilagyis

2018. november 22.

A legjobb sampon, amit valaha használtam!
Jó az illata, nem korpásodik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

A legjobb sampon, amit valaha használtam!
Jó az illata, nem korpásodik a hajam.

reszter

2018. július 1.

Az illata rendben van, a szokásos teafás érzés, de az állaga... nem hittem el, hogy lehet valami ennyire folyékony -> a flakonból egyenesen a fejbúbomra kellett öntenem, mert a tenyeremből kifolyt... és ha végre sikerült felkenni a hajamra... bár ne tettem volna!! Ugyanis az egyébként normál fejemből fejvakarósan korpás fejbőrt és száraz hajat varázsolt... nagyon örültem neki, ja nem! :D A végén inkább tusfürdőnek használtam, meg kézmosásra. Soha többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Nika91

2018. április 8.

A tél, a hideg idő miatt kezdtem el korpásodni és minél gyorsabban meg is akartam tőle szabadulni. 90%-ban el is tüntette, viszont annyira kiszárította a hajam, hogy muszáj volt balzsamot is használnom - ami nálam eddig nem volt szükségszerű. A kifésülés is kínszenvedés. Az illata viszont nagyon jó, az állaga is tetszik és jól habzik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

kottazur

2018. március 9.

Nekem bevalt, kevesbe zsirosodik tole a hajam, az 5. napon olyan mint korábban más samponnal a harmadik napon. A fejborom kicsit szaritja. Az extrem szinezoket sem koptatja ugy a hajambol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

asdf27

2017. december 30.

Nekem nem használt, hóesésszerű korpásodás lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Nekem nem használt, hóesésszerű korpásodás lett belőle.

p1th0n

2017. december 6.

Normál, korpás hajra vettem —-> zsíros, korpás hajam lett tőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

Normál, korpás hajra vettem —-> zsíros, korpás hajam lett tőle

GCsengi

2017. november 28.

Nem ajánlom! Szerintem sincs teafa illata és a zsírosságon se segít. Olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.