L'Artisan Parfumeur

Ár:   €135   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emb1p3, Módosítva: 2020. március 16.

Ár:   €135
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: só, vanília

emb1p3

2020. március 23.

Ahhoz képest, hogy vanília, tulajdonképpen képes vagyok értékelni, mert a szívillat valóban felidézi bennem a tengert, a pihés karomra száradt sófoltokat és a csontszáraz vaníliarudakat, amiket egy csordultig töltött, komótosan haladó, mélymerülésű karavella gyomrába képzelek. A leszáradás - rajtam, számomra - csömörthozó kombinációja a strandon vett, sózott, de mézédes főttkukoricának és a karamellás popcornnak. Olyan émelyítő, mint a Shay and Blue karamellás popcorn-illata, de valamivel komplexebbnek és sokkal minőségibbnek-drágábbnak érződik. Ízléses kísérlet egy olyan jegyre, amely, ha dominál, nem igazán tud elegáns lenni. (Persze egyátalán nem muszáj amúgy elegánsnak lenni, ne értsetek félre.) Igazán érdekes és figyelemre méltó vanília, úgyhogy ne hallgassatok rám, egyszerűen nem a stílusom, nyilván azért fanyalgok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.