L'Artisan Parfumeur

Ár:   36 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 30.

Ár:   36 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fűszeres, mély tubarózsaparfüm a párizsi éjszakák pillangóinak. Kardamom, szegfűszeg, rózsabors, paprika, citrusok, bódító tubarózsa, narancsvirág, ylang-ylang, rózsa, mangó, angyalgyökér, sünzanót, szantál, paliszander, pézsma, benzoin és styrax.

Ár: 18.800 Ft+posta , Eladó: abodri
Állapot: 50 ml minimális hiánnyal , Helyszín: --, fizetés: postán maradó vagy foxpost
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

juditkaa70

2021. május 1.

Bertrand Duchaufour egy olyan modern, zsibongatóan eredeti parfümöt alkotott, mely a pillanatnak megfelelően fejezi ki magát, sokarcúan, de mindig lenyűgöző módon. Korántsem a megszokott tubarózsa-alkotás: a szokatlan, szikrázó mangó-kardamom páros a fejjegyek között, majd az angyalgyökér és a rengeteg rózsabors teszi valóban különlegessé a kompozíciót. A nőknek nincs miért aggódniuk: az illat szívdöglesztő és kifejezetten tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 1.

abodri

2021. május 1.

Nagyon finom, arisztokrata, elegáns nőies illat. Az indítása erőteljes, ütős. A tubarózsa nagyon szépen működik benne. Sok összetevőből áll, mégsem mondom rá, hogy illatkavalkád lenne. Több arcát mutatja. Más illat jön elő leszáradás után, és onnantól egy csoda. Szigorúan 35 pluszos. Nem kirándulós illat. Társaságban nem nyom el minden mást. Bőrközeli, de mindig ott van, mindig érezni. Rajtam brutál tartós. Eleganciája miatt nem hétköznapokra való parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 1.

Lin

2020. október 16.

L'artisan La Chasse Aux Papillons felturbózva sok-sok tubarózsával!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 16.

L'artisan La Chasse Aux Papillons felturbózva sok-sok tubarózsával!

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 30.

Mikor legelőször megjelent a Neroliban, vettem egy üveggel. Akkor találkoztam először igazi tubarózsával. Ráadásul a pikánsan borsos formájával, ami ellenálhatatlanul vonzóvá tette. Mély és lágy volt egyszerre, fűszeres és szexi. Sajnos a sok szinű felhozatalban megfeledkeztem róla, s mire megint eszembe jutott, már nem lehetett itthon hozzá jutni. Most újra feltűnt, de úgy érzem , hogy az a régi tűz műr eltűnt belőle. A tubarózsa halványan dorombol, a rózsabors már korántsem izgalmas, de az is lehet hogy csak én változtam meg.Mert annyi újdonság van, hogy mindig más kell, és egyre magasabb az ingerküszöböm. A tubarózsa éjszakája egy remek és csodálatos parfüm. Ő fiatal maradt, én meg közben megöregedtem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Verona5

2018. május 13.

Gönyörűséges! És szerintem nem az éjszakai párizsi pillangóknak való, hanem az érett NŐNEK, inkább nappalra vagy délutánra! Benne van apai-anyai, virágok, fűszerek, zöldségek, ahogy lent írták, a konyhakert, és szerencsére nem a tubarózsa viszi benne a prímet. De ez így jó, egyben van, szépen a bőrre csitul, körbelengedez, mint egy könnyed hosszú sifonszoknya. El tudom képzelni menyasszonyi illatnak is egy korosabb menyasszonyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 13.

aidanne

2017. május 21.

Most hetvegen kaptam ajandekba amit ezuttal is nagyon koszonok ❤️
Szamomra a tubarozsa nagyon nagy mumus a parfum hasznalataim soran probalom ezen viragocskat mint osszetevot kerulni... az egy dolog, hogy kerulom de o folyton megtalal, igy eleg nehez kicseleznem, fokent mert rajtam bizonyos formaban olyan csodas tud lenni, hogy en mar nem ertek semmit 😳
Megint parizsi ejszakakrol irogatnak de nekem meg mindig fingom sincs, hogy milyen sz igy arrol irok nektek, hogy en hogyan erzem-elem meg ezt a nagyon szep illatot.
Had' ne regelnek arrol hogy L'artisan parfumhaz az egyik legmereszebb muveszekkel dolgozik egyutt. Majd kikeresem ki volt ez a galad elkoveto aki ezt a csodat alkotta de asszem elottem nar lefirkantottak, szoval nekem mar felesleges:)
Eloszor, kifujaskor oda csokol a tubarozsa es ezzel el is koszon a boromrol es finoman hatterbe vonul( amit ezuttal is nagyon koszonok)
Aztan elojonnek a szamomra ismeretlen illatjegyek, de ami kikeveredik a boromon az igen reszegito. Semmi tolakodo, harsany nincs rajta, nem szedul el az ember de a szomszed sem fogja tudni be vagy e fujva, ez a oarfum annal szegyenlosebb es szelidebb. Poros, foldes, mint a ret leanya hentergett volna a napcsokolta foldon ez rakat viragon es foldon... csodalatos egyveleg. Ritka szepseg es ezt most nem csak az egyedisegere irom hanem arra, hogy aki szereti a trendi cukrozott finomsagokat meg melysegeket az nem hiszem hogy itt keresi megtereset...
kell hozza egy bizonyos ertekeles tudas a parfumokkel szemben. Ki kell probalni, fujosban, nem kenolekes mintaban... Erdemes ra figyelni, nekem csodaszep es uveg vasarlos gyanus ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

Most hetvegen kaptam ajandekba amit ezuttal is nagyon koszonok ❤️

Anne74

2016. szeptember 18.

Egyszer olvastam, hogy a "titokzatos párizsi éjszakákat" idézi ez a csodálatos illat, amikor nehéz ellenállni a romantikának, a vibráló fényeknek...

Érzékiség,mágia, mind megjelennek ebben a Bertrand Duchaufour által alkotott parfümben.

Rendkívül tartós illat, ami izgalmasabbá varázsolja egyéniségüket.

Poldi is annyira jól megfogalmazta... Köszönet érte...

S köszönet Bertrand Duchaufournak, hogy ilyen csodálatos illatot alkotott :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Rendkívül tartós illat, ami izgalmasabbá varázsolja egyéniségüket.

Poldi is annyira jól megfogalmazta... Köszönet érte...

S köszönet Bertrand Duchaufournak, hogy ilyen csodálatos illatot alkotott :)

tothszilvi75

2016. július 18.

Nagyon akartam, és ugyanilyen gyorsan adtam túl rajta. Szép, bőrbe simuló illat lesz belőle, de csak a kezdeti fűszerbomba elmúltával. Rajtam egy az egyben zeller szagú lett, és hosszan tartotta ezt a tulajdonságát. Sajnálom, a leszáradását nagyon tudnám szeretni.. de addig nem bírok várni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 18.

Poldi

2016. július 7.

Sziasztok!
Számomra ez az illat kicsit zavarba ejtő, mert művészi módon egyensúlyoz a 80-as évekbeli giccs és a totális művészet között. De természetesen az utóbbi felé billen a mérleg. Tökéletes a receptúra. Az összetevők aránya itt annyira össze van hangolva, hogy az bámulatos. A tubarózsa szinte egész végig jelen van, de nem taglóz le. Természetesen ez adja a parfüm testét, de a különböző fűszerek is legalább ennyire érezhetőek. Mindez nagyon finoman, és hozzáértően adagolva. Itt semmi sem lóg ki, semmi sem sok. Ezt szeretem benne. Bele sem merek gondolni, hogy hűvösebb időben mekkorát üthet.
Szenvedélyre, és álmodozásra sarkall úgy, hogy közben nem csöpög.
Szerintem Jean-Baptiste Grenouille titkon ilyesmi illatot kereshetett, és végül alkothatott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 7.

Sziasztok!
Szenvedélyre, és álmodozásra sarkall úgy, hogy közben nem csöpög.

Kodi

2016. február 9.

A Tubarózsa Éjszakája… szóval egy tubarózsa, aki nem akar látszani, vagy nem akar annak látszani ami. Az a helyzet, hogy a tubarózsa, mint illatjegy nem tartozik a kedvenceim közé. Ha meghallom, rögtön azok a büntetőparfümök jutnak eszembe, ahol ráadásul a parfümőrök képesek voltak mondjuk ylang-ylanggal párosítani, mit például az Amarige, vagy egyes olcsó (Avonos, Oriflame) rettenetek, amelyekhez jelzőül biggyesztik a Gold szót. Ezekkel engem vallatni lehetne, sőt lehet, hogy önként vonulnék be a Terror Házába. Persze találkoztam már meghökkentően szép próbálkozásokkal is, mint a Prada Infusion de Tuberose-a, ami a nagyasszonyos műfajban igen szép és tartós darab, bár hosszútávon viselni valószínűleg nem tudnám. Hasonlóan szép és – ami különösen fontos – viselhető próbálkozás a L’Artisan eme darabja. A neve miatt valószínűleg soha nem próbálom ki, ha legutóbbi zsibim mellé nem kapok egy mintát a kedves eladótól, aki ráadásul külön kért, hogy írjak róla a KM-n. A kérést kihívásnak éreztem, bár igen nehéz a hölgy után lantot fogni, azért megpróbálkozom vele. Fűszeres, borsos nyitány után rajtam fűszeres vanília lesz, meglepő módon komfortos, szépen belesimul a bőrbe, nem uralkodik el rajtam. A tubarózsa nem annyira főszereplő, valóban inkább csak búcsúzik ebben a koncepcióban, ami jelen esetben kifejezetten pozitív. Határozottam érzem benne azt a meghatározatlan Artisan alapot is, amelyet az egyetlen meglévő üvegesemben a Bois Farineben is megvan. Hatósugara szerencsére nem túl nagy, a tartóssága is rendben. Talán egyedül az ára az, ami elrémít attól, hogy megvegyem és hétköznapokon is használjam, mert szerintem nappali illat a nevével ellentétben. Szóval szép és finom illat a Nuit, megosztónak gondoltam, de nem az, különösen üdítő napjaink agyatlan cukorka dömpingjében, elegáns, megkockáztatom, hogy szexi illat (bár ez a szó is elég üres önmagában, főleg parfümhöz párosítva). Maradjunk annyiban, hogy a magamfajta negyven felé kocogó, sok parfümöt próbált nőszemélyek fogják értékelni, az biztos. 

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 9.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.