L' Erbolario

Ár:   4350 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Indiai jázmin illattal

A virágok nyelvén az indiai jázmin az egység szimbóluma. Épp a virág jótékony hatású, tonizáló összetevőinek és a hidrolizált mályva ill. szaracén búzafehérje védő és hidratáló hatásának egységeként született meg ez a tusfürdő: természetes, tiszta, ugyanakkor érzéki és felkavaró, akár a jázmin.

Fő összetevők: jázminvirág kivonata, hidrolizált mályva és szaracén búzafehérje, felületaktív zab aminosavai

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. június 22.

Imádtam!! És csak azért múlt idő, mert szigorúan tavaszi illat! Ahogy elvirágzott a kertünkben a jázmin, már ő sem volt aktuális (szerencsére éppen akkor fogyott el.) DE jövő tavasszal újra találkozunk, mert csodás az illata, amely valójában nem a mi jázminunké, hanem a mediterrán vidékeken is érezhető másfajta jázminé, és a bőrömmel is jót tesz, nem szárítja, hanem jól hidratálja, és az illatot este még magammal viszem az ágyba!
Csak a falakonja ne lenne olyan bumfordi! De ennek a sorozatnak más termékével kapcsolatban is megjegyeztük már ezt a kifogást. Én egy ideig a papírdobozát raktam mellé a polcon, mert az sokkal szebb...!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 22.