L.O.V

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Lelőhely:   Müller

• Hihetetlenül puha és könnyű por textúra.
  • Univerzális árnyalat, mely a felvitelt követően áttetszővé válik a bőrön.
  • Porcelánvirág kivonattal.
  • Azonnali hatás, tartós viselet.

vicka

2017. május 17.

Egyszerűen imádom.Kezdetben csak a szemem alá felvitt korrektort fixáltam vele, mostmár az egész arcomon használom, amire előtte a Catrice HD liquid alapozóját viszem fel, és a kettő együtt nekem hihetetlenül jól működik. Nem túl nagy kiszerelés, de mindennapos használat mellett is biztosan elég lesz nekem körülbelül 2 hónapig, így az árát is abszolút megéri. Biztosan újra fogom venni, mert ez számomra maga a csoda. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Nancika

2016. december 6.

Szeretem azt, hogy színtelen, tényleg nem csinál cake face-t, könnyű használni, a csomagolása maga a csoda (más gyártók miért nem tudják ennyire praktikusan csomagolni az ilyen termékeiket?), illetve szerintem az ára is teljesen baráti volt kuponozva. Viszont nem szeretem, hogy a természetestől fényévekre van, hogy feszül tőle a bőröm, hogy emiatt csak ritkán és csak T-vonalban használhatom. Egynek elmegy, de nem csodaszer. Viszont ha kifogy, akkor biztosan megpróbálom valahogy megoperálni a tégelyt és valamelyik kedvenc áttetsző púderemet belevarázsolni, hogy azt mindig magamnál tarthassam, mert ennyire praktikus púdertartót még nem láttam. Mindegyik összevissza szóródik a táskában, nem lehet magunkkal vinni, mert kijön a kupakba a termék fele, ez pedig annyira ötletes és jó, hogy le a kalappal előtte. Már a csomagolás megéri a négy csillagot és az árát, mert egy olló/kés élével felfejthető a fedele, és kicserélhetjük a tartalmat a kedvenc termékeinkre. :) Komolyan gondolkozom azon, hogy veszek még egy ilyet a csomagolásáért... :)

Update: Nagy nehezen kifogyott a nagyja, úgyhogy volt egy 2g-os Nude by Nature áttetsző púderem, úgyhogy azt a 2 g-t beleműtöttem ebbe, a maradék L.O.V-t pedig átöntöttem abba a kicsi tartóba. (A nagy méretű NbN tégelyemet nem tudtam egyszerűen megműteni, hogy beletegyem a maradék 2g-t)
Sajnos nem annyira mutatós, mint a Nude by Nature rózsaarany/arany színű, gyönyörű tégelyei, de sokkal praktikusabb, így ez lesz a táskában cipelős, kedvenc cuccom ezentúl. A kedvenc púderem, a legjobb tartóban. :)

A csomagolásra adok 4*-ot, maga a púder teljesen okés, de szerintem három csillagnál nem érne többet enélkül... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!