L.O.V

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varvara, Módosítva: 2019. december 27.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   Müller

• Krémes szemhéjpúder, toll formában csillogó gyöngyházfény hatással és magas színragyogással.
  • Enyhén hűsítő érzést nyújt a felvitel során.

6 árnyalatban kapható

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. január 1.

Lehet, hogy már nem gyártják, de a hivatalos oldalon még két színben elérhető.
Nekem a 920 Levender Aura hamu szürkés árnyalatban van meg.
Érdekes a felvitelkori hűsítő hatása, ilyennel ritkán találkozhatunk.
Közvetlenül felvihető a szemhéjra, ilyenkor a széleket ecsettel szoktam kissé elsatírozni, hogy eltüntessem a határozott vonalakat, de a szemhéj középső részére is könnyen felvihető, ha kiemelésre használom. Nagyon tartós, és ahogyan @skin is írta, igyekezni kell vele, mert gyorsan szárad.
Pontosan azt tudja, amit ígér. Remélem, hogy ha lesz utód, az is hasonlóan jól sikerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 1.

Lehet, hogy már nem gyártják, de a hivatalos oldalon még két színben elérhető.
Nekem a 920 Levender Aura hamu szürkés árnyalatban van meg.
Érdekes a felvitelkori hűsítő hatása, ilyennel ritkán találkozhatunk.

skin

2017. március 13.

6 színárnyalatban kapható,kellemes eleinte hűsítô krémes szemfesték. A színek egymással jól kombinálhatóak. Én általában ujjal tapogatom fel nagyon könnyű eloszlatni. Azonban viszonylag gyorsan szárad és utána nem mozdul egész nap. A színek jól pigmentáltak még a világos árnyalatok is. Ahogy én láttam van benne matt árnyalat is vagy legalábbis kevésbé csillogó. Úgy vettem észre ,hogy száradás után már kevésbé fényes ezért nappalra is megfelelő . Füstös sminkhez is jól alkalmazható,ha megszáradt nem pereg nem maszatolódik el,még egy kisebb szemdörzsölést is kibír. Nem tudom a fent szereplő vételár mikori,de én most darabját 3999 Ft-ért láttam ,ami sok lehet egy szemhéjstiftért ,de a minősége miatt megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0