L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: geucsa, Módosítva: 2020. június 19.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

A Bonne Mère Mézes Szappan Provence-i mézet tartalmaz, így szárítás nélkül, gyengéden tisztít. Formulánk fenntartható és környezetbarát, RSPO-minősítésű* pálmaolajat tartalmaz. A szappan segítségével a bőr puha, rugalmas és finoman illatos lesz.

*Az RSPO egy olyan non-profit szervezet, mely a pálmaolajipar különböző szektorainak képviselőit tömörítve a fenntartható pálmaolaj-kereskedelemért dolgozik közös, átfogó irányelvek szerint.

ZemanTimi

2019. június 26.

Az egyik legjobb szappanjuk.Isteni illata és nem szárítja csak a bőrt.Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

CataKatinka

2017. augusztus 11.

Először Anyukámnak vettem ajándékba, mert Ő imádja az ilyen tömbszappanokat, de mikor mondta, mennyire tetszik neki, én is kipróbáltam- az illata nagyon finom és nem szárítja a bőrt, Az ára kicsit borsos, de a minősége szuper, ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

geucsa

2014. július 4.

Imádom. Nemrég fogyott el a tejes, most ezt próbáltam ki helyette.
Olyan igazi szappan. :)
Ja és nagyon-nagyon lassan fogy. Kb. 5x tovább tart, mint más átlagos szappanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

Imádom. Nemrég fogyott el a tejes, most ezt próbáltam ki helyette.
Olyan igazi szappan. :)

Antioxidánsok: Tocopherol