Best of Beauty 2019

L'Occitane

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. július 23.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Frissítően hidratálva olvad bele a bőrbe, az organikus Provence-i verbéna és a napsütötte citrusgyümölcsök lágy illatát hagyva maga után.

Ár: 1700 Ft , Eladó: varit
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
mujerconfused

2018. november 17.

A tavalyi Pixiből van utazóm, de csak most jutottam el a használatáig. Nagyon-nagyon tartós az illata, nekem személy szerint teszik is, de jobban szeretek minél kevesebb parfümöt tartalmazó termékeket használni. Jól hidratál, bár egy kicsit lassan szívódik be. Az árát erős túlzásnak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

CeCeDrake

2017. október 26.

Már tavasszal kerestem ezt az illatot, de akkor még nem találtam rá. Nyáron vettem utazó méretben, aztán meg nagyban. Nyáron imádtam használni, eleinte...elkezdte szárítani a bőröm.
Sajnos nem jött be. Viszont az illata fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Sajnos nem jött be. Viszont az illata fantasztikus!

dandelion

2017. július 23.

Nehezen beszívódó testápoló, ami minimálisan sem hidratál, igaz nem is szárít. Az illata nekem nagyon mű és túl keserű, akárcsak a tusfürdőnek. Az ára pedig ennek is jelentősen eltúlzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Wivcsy

2016. augusztus 30.

Őszintén megmondom, számomra csalódás volt ez a termék. Régóta vágytam rá, szemeztem vele, így szülinapomra megleptem magam. Mivel nyáron mindig könnyed állagú, a nem zsíros testápolókat preferálom, így gondoltam ez idénre tökéletes lesz, de ilyen testápolóval, ami ennyire szárította volna a bőrömet, még soha nem találkoztam. Húzódik, kiszárad a bőröm, semennyire nem hidratál. Valószínűleg az benne található tetemes mennyiségű alkoholtól. Strandolás után pedig kifejezetten kellemetlen volt felkenni, pedig gondoltam a hűsítő hatása milyen praktikus lesz.
Az illata miatt kap csak 3 csillagot, mert az valami fenséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Az illata miatt kap csak 3 csillagot, mert az valami fenséges.

szilvinyuszko

2016. augusztus 25.

Jól hidratál, hamar beszívja a bőröm, de nekem az illata nem az igazi. Olyan mosogatószeres citrusos "szagot" érzek rajta, ami valóban nem is tart sokáig.
Sokkal jobb termékeik vannak, ez tuti nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Sokkal jobb termékeik vannak, ez tuti nem lesz a kedvencem.

cheerface

2016. július 18.

Hidratál, puha lesz tőle a bőr, de a kis kiszerelés nem sokáig elég. Az illata friss, de kicsit a citromtortára emlékeztet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Mundow

2016. április 30.

Kellemes élmény használni a citrusos testápolótejet, mert élénkítő és frissítő hatása van. Nyári meleg napokon szeretem használni.
Gyorsan beszívódik és szép selymes lesz a bőr.
A tusfürdőjével együtt használva sokáig megmarad a citrusos finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Gyorsan beszívódik és szép selymes lesz a bőr.
A tusfürdőjével együtt használva sokáig megmarad a citrusos finom illat.

_ca_

2016. január 1.

Nagyon erős az illata, de egy-két óránál tovább nem marad meg a bőrön. Irritációt nem okozott, és nálam viszonylag gyorsan beszívódott, de azt kell mondjam, hogy a hatása télre szárazabb bőrűeknek nem lesz elegendő, inkább melegebb időre javasolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

szeliger

2015. július 22.

70 ml kisebb flakont kenegetek pár napja. Könnyű, friss, citrusos illatú testápoló, amit a bőröm nehezen akar beszívni, sétálgathatok pár percig várakozva, amíg ruhát tudok húzni. Utána a bőröm sokáig kissé ragacsos érzetű, az illata pedig hamar elillan. Nem hagyott nyugodni, hogy mi az a piros összetevő a lista elején, ami lippia citriodora névre hallgat. No, ez a citromverbéna, ami nélkül ugye ez a kence ilyen néven nemigen jöhetett volna létre, ezért megbocsátom, hogy benne van. Ezzel együtt nem egy nagy szám ez a testápoló, tudnak ezek a loxitánosok sokkal jobbakat is csinálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 22.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol