L'Occitane

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: lily of the west, az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2019. február 22.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hatékony mandulakivonatokkal gazdagított Mandula Testápoló Tej krémes és selymes textúrája szinte beleolvad bőrébe, tonizálja és bársonyossá teszi, emellett 48 órás hidratáltságot biztosít. A mandulatej és olaj csodás keveredése puhán és komfortosan tartja bőrét. Az új összetétel diómagot és mandulakivonatot párosít, hogy segítsen megőrizni a bőr rugalmasságát, miközben nagyban hozzájárul a sejtmegújuláshoz – hatására a bőr kisimul és feszes lesz, egész napon át tartó bársonyos puhaságot biztosítva bőrének. A mandulafehérjéknek és szilíciumszármazékoknak köszönhetően bőre feszesebbé válik.

szeliger

2020. július 11.

Ez a testápoló valóban tud valamit, a mesének van igazságalapja. Pár hete az egyik verőfényes napon a combom a térdeimtől a rövidnadrág vonaláig igencsak megpirult és akkor még finoman fogalmaztam. Szorgalmasan kenegettem ezzel a kencével és az eredménnyel teljesen elégedett voltam, a bőr hámlása szinte észrevétlenül zajlott, hólyagosodást pedig nem is láttam.
Van azonban jópár olyan tulajdonsága, amivel már nem vagyok ennyire elégedett. Általában szívesen használok illatosított termékeket, de ennek a krémnek az illata már nekem is túl sok, zavaró és az idő múlásával az orrom sem szokja meg, nagyon tartós. A krém a koncentrátum ellenére viszonylag könnyű, a bőröm szomjasan beszívja, ezért nagyon gyorsan fogy. A csomagolás pedig csak szemre tetszetős, de egyáltalán nem praktikus, ebben a kategóriában a minimum elvárásom, hogy legalább egy spatulát csomagoljanak mellé. Ha már nem tettek hozzá, kerestem én az itthoni készletből és azzal nyúlkáltam bele, mégse ujjal kelljen már kiszedegetni.
Az ár miatt nem szoktam lepontozni termékeket, de ez abszolút értékben is nagyon drága, ha hozzászámolom, hogy milyen gyorsan fogy, akkor főleg. A mostani nyári kiárusításon vettem észre, hogy lehet kapni kis tubusos kiszererelésben is, utazáshoz praktikus így a csomagolása és a hatalmas akciós ár miatt töredékére jön ki, mint a normál méretű üveges kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 11.

Bocse

2020. május 27.

Jó meg minden, illata is nagyon finom de azért annyit nem ér amennyiért adják. Ajándékba kaptam, de ennyiért tuti nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

babolka

2020. március 6.

Az illata kellemes, bár nekem semmi extra. Nap végére gyakran átcsap furába. Viszont nagyon kíméletes a bőrhöz, jól táplál és még a kisebb bőrhibákat is javítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Lorna

2019. december 2.

Hallottam róla, hogy babaillata van, és mivel barátnőmnek mostanában lett kisbabája kijelenthetem, hogy ez tényleg babaillatú.
Olyan kis tejes, mandulás.
Amikor bementem a boltba testápolót nézni a Sheás testápoló családot néztem ki magamnak, mert az lenne a kulttermékük, és abból szerettem volna venni kis verziót.
A segítőkész eladólány ezt nem nagyon hagyta, egyre azt hajtogatta: de mire van szüksége, mit vár el egy testápolótól? Úgyhogy végül kinyögtem az igazságot, azt hogy a testápoló gyorsan felszívódjon. Végül örülök hogy ez lett, mert rámutatott arra, hogy nekem testápolóban tényleg nincs szükségem egy testes, nehezen kenhető, nehezen felszívódó krémre.
Ez könnyed, szépen oszlik a bőrön, amennyire szükségem van rá hidratál.
Ára az Aucs.
Sok előző véletlenyhez csatlakozva: nem hinném, hogy újravenném az ára miatt.
A babaillat se jött be annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Olyan kis tejes, mandulás.
Ez könnyed, szépen oszlik a bőrön, amennyire szükségem van rá hidratál.
Ára az Aucs.
Sok előző véletlenyhez csatlakozva: nem hinném, hogy újravenném az ára miatt.
A babaillat se jött be annyira.

csillabella

2019. augusztus 12.

Imádom az illatát. Az általam tesztelt L'Occitane testápolók között ennek a legjobb a hatása: szépen hidratál, hosszabb használat után kicsit feszesít is. Nem olcsó, viszont olyan jó az állaga, hogy nem kell sokat használni belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

flamingo25

2019. április 13.

A tusolóolajával együtt kaptam ajándékba, és hetekig nem voltam tudtában, hogy ennyire drága krémet kenek magamra.. Egyrészt, mert még sosem vásároltam ettől a márkától, másrészt nem igazán vettem észre nagyobb különbséget más testápolókhoz képest. De aztán teltek a hetek és - ahogy bármely kozmetikum esetében igaz -, rendszeres használat + kis idő után észrevehető volt az egyenletesebb, puhább bőr. Gyorsan beszívódik, de még másnap este is érzem a hatását a bőrömön. Bár én nem fogok ennyi pénzt kiadni érte, de aki megteheti annak jó szívvel ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Anikovacs

2019. február 20.

Ez a krém sokkal többet tud, mint egy Nivea krém. Egyrészt a harmada kell a bőrre, ahhoz, hogy fedjen és ápoljon. A hidratáltság pedig nem múlik el pár óra után. Az illata pedig annyira kellemes és magával ragadó, hogy soha többet nem használnék mást! Az ára elég magas, de valójában megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

bekobetti

2018. július 31.

Az illata nagyon jó, hasonlóan a termékcsalád többi tagjához. Hidratáló,feszesítő hatást viszont keveset tapasztaltam, ennyit egy Nivea testápoló is tud jóval kevesebbért. Az illat nálam totál befutó, erre kap csak 2pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

szabs

2018. május 6.

Termékmintát kaptam belőle, szintén a lábamra kentem és el is használtam. Imádom az illatát, az állaga tökéletes nekem, rögtön beszívódik és selymes érzetet hagy maga után. Az ára viszont elég magas, ennyit nem adnék ki érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

ramici

2018. január 23.

Szintén termékmintát kaptam belőle, ami a két lábamra volt csak elég, nagyon hamar beszívta a bőröm, és szerencsére utána nagyon kellemes illata volt és puha lett, viszont az ára nagyon magas, ennyit nem adnék ki krémért, pedig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Mannitol, Biosaccharide Gum-1

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.