L'Occitane

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: lily of the west, az összetevőket feltöltötte: grund, Módosítva: 2019. február 22.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hatékony mandulakivonatokkal gazdagított Mandula Testápoló Tej krémes és selymes textúrája szinte beleolvad bőrébe, tonizálja és bársonyossá teszi, emellett 48 órás hidratáltságot biztosít. A mandulatej és olaj csodás keveredése puhán és komfortosan tartja bőrét. Az új összetétel diómagot és mandulakivonatot párosít, hogy segítsen megőrizni a bőr rugalmasságát, miközben nagyban hozzájárul a sejtmegújuláshoz – hatására a bőr kisimul és feszes lesz, egész napon át tartó bársonyos puhaságot biztosítva bőrének. A mandulafehérjéknek és szilíciumszármazékoknak köszönhetően bőre feszesebbé válik.

csillabella

2019. augusztus 12.

Imádom az illatát. Az általam tesztelt L'Occitane testápolók között ennek a legjobb a hatása: szépen hidratál, hosszabb használat után kicsit feszesít is. Nem olcsó, viszont olyan jó az állaga, hogy nem kell sokat használni belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

flamingo25

2019. április 13.

A tusolóolajával együtt kaptam ajándékba, és hetekig nem voltam tudtában, hogy ennyire drága krémet kenek magamra.. Egyrészt, mert még sosem vásároltam ettől a márkától, másrészt nem igazán vettem észre nagyobb különbséget más testápolókhoz képest. De aztán teltek a hetek és - ahogy bármely kozmetikum esetében igaz -, rendszeres használat + kis idő után észrevehető volt az egyenletesebb, puhább bőr. Gyorsan beszívódik, de még másnap este is érzem a hatását a bőrömön. Bár én nem fogok ennyi pénzt kiadni érte, de aki megteheti annak jó szívvel ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Anikovacs

2019. február 20.

Ez a krém sokkal többet tud, mint egy Nivea krém. Egyrészt a harmada kell a bőrre, ahhoz, hogy fedjen és ápoljon. A hidratáltság pedig nem múlik el pár óra után. Az illata pedig annyira kellemes és magával ragadó, hogy soha többet nem használnék mást! Az ára elég magas, de valójában megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

bekobetti

2018. július 31.

Az illata nagyon jó, hasonlóan a termékcsalád többi tagjához. Hidratáló,feszesítő hatást viszont keveset tapasztaltam, ennyit egy Nivea testápoló is tud jóval kevesebbért. Az illat nálam totál befutó, erre kap csak 2pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

szabs

2018. május 6.

Termékmintát kaptam belőle, szintén a lábamra kentem és el is használtam. Imádom az illatát, az állaga tökéletes nekem, rögtön beszívódik és selymes érzetet hagy maga után. Az ára viszont elég magas, ennyit nem adnék ki érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

ramici

2018. január 23.

Szintén termékmintát kaptam belőle, ami a két lábamra volt csak elég, nagyon hamar beszívta a bőröm, és szerencsére utána nagyon kellemes illata volt és puha lett, viszont az ára nagyon magas, ennyit nem adnék ki krémért, pedig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

XiaoBai

2017. november 7.

Termékmintát kaptam belőle, amit mind fel is kentem egyszerre. Nagyon selymes, gazdag krém, azonnal beszívódik, és érezhetően puha maradt utána a bőröm. Nem zsírosított, nem irritált, és az illata... hát az valami mesés, édes, de nem tolakodó, kifinomult, nem mű-illat, nagyon megdobta a hangulatomat arra az egy estére, amikor használtam.
Mikor megkerestem az üzletben a teljes kiszerelést, csalódva hagytam ott, szerintem irreálisan magas ez az ár 200 ml-ért, amit kb, 2-3 hét alatt elhasználnék. Ha fele (vagy inkább harmad) ennyibe kerülne, megvenném, de így sajnos nem fogom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

jozzika1

2017. október 19.

Nem ragad a bőröm utána, selymes, puha érzetet nyújt. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Nem ragad a bőröm utána, selymes, puha érzetet nyújt. Szeretem.

panelli

2017. szeptember 28.

A második tégelynek adtam esélyt,hátha....de ennyi volt. Egyrészt elég gyorsan fogy,pedig nem pazarlóan kenem,másrészt a feszesítő-tonizáló hatás csak nem akar megjönni. Kizárólag az illata nem éri meg a borsos árat...simán tud ennyit egy olcsóbb termék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 28.

googles

2017. április 10.

5 csillag lenne, mert jól táplál és nem ragad, illetve addiktív illata van, de 13 rugó egy ekkora testápolóért mégiscsak durva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 10.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Mannitol, Biosaccharide Gum-1

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.