L'Occitane

Ár:   6950 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. március 3.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Ez a könnyed testápolótej finoman olvad szét a bőrön. Hidratálja, és finom, virágos-gyümölcsös illattal borítja bőrét – mintha csak a frissen kipattant cseresznyevirágok lágy, kényeztető simogatását érezné.

A Provence-i Luberon lankáiról származó cseresznyekivonatot tartalmaz.

vivcsusz

2017. február 3.

75 ml-es kiszerelésben vettem meg.
Könnyű állagú rózsaszín krém, amelynek nagyon finom illata van. Azt azért el kell ismernem, hogy számomra van egy ún. utóillata, amit nem igazán kedveltem.
Ennek ellenére a legjobb testápoló, amit valaha használtam. Az egész testemre kentem, a bőröm hamar beszívta, megfelelően hidratálta. Nagyon tetszett, hogy az illata 1 nap után is érződött rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

75 ml-es kiszerelésben vettem meg.

szeliger

2015. február 15.

Ez is a Valentin-napi kis piros táskában volt a kisebb kiszerelésben. Könnyű, tejes állagú, gyorsan beszívódó testápoló, hidratáló hatása közepes, de használata a tusfürdő után elengedhetetlen, mert a tusfürdő testvére határozottan szárítja a bőrömet. Illata a tusfürdőhöz képest kissé lágyabb, de még mindig légfrissítősen érces. Nem lopta be magát a szívembe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 15.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Cyclomethicone, Dimethiconol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.