L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2020. január 8.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A májusi rózsa- és ibolyalevél kivonatot tartalmazó Délice des Fleurs Testápoló Tej szőlőmag olajjal és shea vajjal gazdagítva táplálja, hidratálja és puhává varázsolja a bőrt. Könnyű textúrája gyorsan felszívódik, és a bőrt kandírozott virágszirmok ínycsiklandó, púderes illatába burkolja.

kiskozmi

2012. március 28.

Sokáig szemeztem vele,mivel imádom a virág illatot,de az ára nem volt túl meggyőző és ezelőtt még nem próbáltam a márka termékeit.Végül csak belekerült a kosaramba,elsősorban mert akciós volt,gondoltam kipróbálom...
Azt kell mondjam,teljes áron is jó szívvel megvenném ezt a testápolót.Az állaga könnyed,gyorsan beszívódik és az én normál/kissé száraz bőrömet megfelelően hidratálja is.Az már csak hab a tortán hogy nincs szükség mellé parfümre,mert egész nap érezni a virágillatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

csirsz

2012. február 26.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

csirsz

2012. február 25.

Nekem nagyon bejött még így tél idején is. A szappanjuk után, vékonyan bekenve is hidratált vagyok egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sorbitol h 1 1