L'Occitane

Ár:   8190 Ft, 18 500 Ft és 24 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. június 22.

Ár:   8190 Ft, 18 500 Ft és 24 700 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

"A provence-iak számára létezik egy különleges, mélyből fakadó, örömet és teljes nyugalmat sugárzó pillanat, amikor a lemenő nap fénye körbeöleli az eget - a tündöklő fény gyengéd, elragadóan nőies illattá válik. A ragyogóan virágos harmónia finom, mint egy sziromfelhő és egyedi, mint a hajnal lágysága."

Megjelenés éve: 2017

Parfümőrök: Calice Becker és Shyamala Maisondieu

Illatjegyek: bergamott, rózsabors, fekete ribizli, bazsarózsa, mandula, tonkabab, pézsma

Ár: 2000 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel
Ár: 6500 , Eladó: Wacskamati
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Személyes vagy foxpost

Honeyhair

2021. február 12.

Menyivel jobb ez, mint az anyaillat! De elég csak a színeket nézni, már abból is következtetni lehet arra, mit kapunk. Az eredeti sárga üveges, piros kupakos Terre de Lumiere számomra nem volt finom. Túl erős, "tizenkettő egy tucat" édes, fűszeres vonalat képviselt. De ez a halvány rózsaszín! Elegáns, tiszta illat (kicsit a teára is emlékeztet), amelyben nincs semmi bántó, csak finoman, visszafogottan van jelen. Viselkedni tudó, klasszikusan nőies nőkhöz való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 12.

pacsalia

2020. augusztus 30.

Nagyon éles, szúrós illata van, máshogyan nem tudom leírni. Nagyjából ugyanaz mint az EDP, csak ez 20perc után lecsendesedik picit, nem szúr már annyira mint az elején.. nagyon minimálisan mandulásabb, puhább és viselhetőbb. De az a zavaró éles, harsány vonal ebben is ott van végig. A tartóssága brutális! Este elalvás előtt pár órával feltettem egy-két cseppet a kis minimből és kb 10 órával később ébredéskor is éreztem még elég intenzíven.
Ajiba kaptam, elhasználom de a teljes üvegeset semmi esetre sem venném meg soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

wildrose

2020. február 21.

Kifújáskor friss bergamott egy csipetnyi huncut rózsaborssal, aztán csodás, harmatos bazsarózsa a mandula krémességével, a leszáradása pedig meleg, megnyugtató, puha pézsma. Diszkrét, de elég tartós, nagyon könnyed, egyben kifinomult illat, tavasszal csodás választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 21.

Nicu

2019. október 22.

A kis kiszerelést kaptam ajándékcsomagba. Testes, nehéz illat, most vettem elő, és szerintem illik az őszi/téli szezonra. Rajtam fűszeres, erős mély rózsa illata van, amit ebben az időben nagyon is kedvelek. Tartós, még este is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

NeonPink

2019. szeptember 26.

Azon parfümök egyike, melyet elviselek magamon két napnál tovább is (ritkán fordul elő). A pici kiszerelésű van, ajándékcsomagban volt.
A mai tucat parfümökhöz hasonló illat, de még sem teljesen az, emiatt nem irritál. Rajtam az első 5-10 percben imádnivalóan édes, majd sajnos elkezd nagyon erősödni. Virágos-gyümölcsös az édeskés de friss fajtából. Egy lehetnyi pötty elég különben folytogat. Kitart egész nap, nap végére lágyan, de még mindig érződik.
Tavaszi, talán még ősz eleji illat. Nappali és irodában is viselhető.

5-ös lenne ha az az első 5-10 perc órákig tartana, nap végére már unom, belefáradok.
Arra jó, hogy időnként használjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Tavaszi, talán még ősz eleji illat. Nappali és irodában is viselhető.

Arra jó, hogy időnként használjam.

Boroka528

2019. szeptember 6.

Lágy, púderes, könnyű tavaszi illat! Valóban nagyon illékony, talán leginkább a Boss Ma vie-hoz hasonlít. Ettől függetlenül jelenleg nagy kedvenc nálam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

senskin

2019. április 28.

Nem igazán erőteljes benne a feketeribizli. De érezhetően gyümölcsös, krémes. Imádnivalóam bájos kompozíció. Meg kellene végre vásárolnom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

sammy

2019. március 16.

Sokkal frissebb változata a parfümnek, csak lecsengésében emlékeztet rá. Nagyon finom illat, de 2 óra elteltével keveset éreztem már belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

GIldi

2018. december 7.

Még csak most ismerkedem az illattal. Eddig a cseresznyevirágos edt volt a kedvencem, de ezt legalább annyira szeretni fogom. Finoman édeskés, szolid virágillat. Már órák óta érzem magamon. A leírás alapján úgy éreztem, tetszeni fog, de egyelőre csak kis kiszerelést vettem belőle. Ha elfogy, lehet, beruházok egy nagyobba. Eleve szeretem azokat az illatokat, amiben van pézsma és ebben érezhető. Meleg, bársonyos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

NovakneViki

2018. november 1.

Az eredeti TDL nekem nagyon tömény volt, de kaptam egy illatkártyát ebből és teljesen magával ragadott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)