L'Occitane

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

A friss, ragyogó és gyümölcsös Citrus Verbena eau de toilette vibráló energiájával biztosan feldobja a nyarat. Bőre az organikus Provence-i verbéna és a napsütötte citrusgyümölcsök illatába burkolózik.

galivali

2019. május 15.

Számomra kifejezetten kellemetlen az illata, autó illatosítóra emlékeztet. Szerencsére egy órát sem bírt az illat, így gyorsan sikerült megszabadulni tőle. Ebben az árkategóriában sokkal többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Szaszmancs

2018. november 5.

Az illatot konkrétan nekem találták ki, mindent imádok, ami citrusos, verbénás, fanyar, friss. Idáig rendben is van, nagyon imádom, nyáron locsoltam magamra. A locsolást viszont sajnos szó szerint kell érteni, mert nem egy tartós illat, sokat, sokszor kell belőle fújni a kívánt hatásért. Ezzel sem lenne önmagában bajom, sok hasonló parfümöm volt már, pl az yves rocher verbénája, de ez egy sokkal drágább darab, amiért bizony fáj a szívem. Maradt még belőle jövő nyárra és szívesen is fogok érte nyúlni, de valószínűleg egy üveg után véget ér a szerelmünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Narbeleth

2018. július 30.

Ajándékba kaptam, mindenkit a légfrissítőre emlékeztet. Nagyon erős, citrusos illata van, a lecsengésben finomodik, enyhül, kicsit mentás lesz. Nem tartós, és parfümnek valóban nem elég komplex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

nyuszo

2018. július 6.

Csodás friss illata van, valóban behozza Provence-t az otthonunkba... parfümként nekem mégsem állja meg a helyét, nem elég komplex, és nem elég tartós. Ágyneműre fújva viszont felér egy aromaterápiás kezeléssel....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

ALettah

2018. május 11.

Bele kell törődjek, hogy a L'Occitane parfümök nem jönnek be nekem. Ez egy alapvetően kellemes, orrbavágó citrus, először citrom héjának a picit fanyar illata, majd gyorsan átmegy citromos savanyúcukorba - a régi, ragacsos Szerencsi narancsos-citromos keménycukorkának volt pont ilyen szaga! - még hagy fél órát nosztalgiázni, majd volt, nincs - és eltűnik.
Egy citrusosnak hirdetett parfümöt nyilván nem pontoznék le azért, mert citromszagú, de azért igen, hogy iszonyúan túlárazott a csapnivaló tartósságához képest. Volt Avon testpermetem, ami jobban bírta. Ez a kritikán aluli tartósság minden általam próbált L'Occitane illatra vonatkozik, és ha már kiadok ennyi pénzt egy illatért, szeretném, ha nem fél órát tartana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.