L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Ez a szőlőmagolajjal gazdagított szaténpuhaságú testápoló azonnal felszívódik a bőrbe, miközben puhává és édes virágillatúvá varázsolja.

BioLona

2015. augusztus 5.

Remek púderes illata van, jól felszívódik nem hagy maga után zsíros nyomokat! A kézkréme is csodás volt csak sajnos kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

mokkalany

2014. november 23.

Kicsi kiszerelésben kaptam ajándékba tavaly, de azóta sem tudtam elhasználni, annyira erős és számomra irritáló a szaga. Meg túl híg is. Most elhasználom, de botrány. Nekem volt anno egy cseresznyevirágos és egy barackvirágos parfümöm is a cégtől, azok kellemesek voltak, ennek semmi köze hozzájuk. Agresszív, inkább talán narancsvirágos, ha már meg kell határozni, de abból is valami kusza és mű. Kettő pontot azért kap, mert a bőr tényleg selymes lesz tőle. Viszont aludni sem hagy a tolakodó, harsány, éles szagával. Talán azoknak tetszhet, akik szeretik az 1940-90 közötti aldehides virágbomba vintage parfümöket, én nem barátkozom ezekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Essie

2014. július 20.

Pár éve megvan már ez a testápoló, de általában csak nyáron használom, pont a folyós állaga miatt. A hidratáló hatása szerintem átlagos, de mivel tényleg egy könnyű lotionról van szó, ezért sokat várni nem is kell tőle. Ami hidratálás nyárra kell, azt teljesíti. Amiért viszont nagyon szeretem, az az illata, ami még ennyi év használat után is ugyanolyan, mint amikor először kipróbáltam! A L'Occitane erőssége amúgyis szerintem az illatokban rejlik, (semmi bajom a Body shoppal, de nekem azok az illatok kissé művinek hatnak, a L'Occitane illataihoz képest). Rendes áron valóban drága (mint a márka minden terméke), de ha valakinek sikerül kifogni akciósan (én nemrég láttam az üzletben), akkor megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 20.

Tvylvis

2014. január 23.

Még ezer éve egy ELLE játékon nyertem a tusfürdőjével együtt. Kifejezetten tetszett nyáron a nagyon híg állaga, könnyen beszívódott, és az illata is finom. A nyári melegben a hidratálása is megfelelő volt. De amikor megnéztem a boltban, hogy 5000 Ft körül van az ára (ez pár éve volt, most fogalmam sincs, mennyi), akkor dobtam egy hátast. Borzasztóan túlárazott testápoló, mint ahogy szerintem a márka termékeinek többsége is az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

hempike1

2013. január 4.

Ez az intenzíven virágillatú testápoló nagyon jól viselkedik a bőrön. Szerintem használata után a parfümöt ki is lehet hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.