L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2019. december 14.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Ez a növényi alapú szappan gyengéden tisztítja a kezeket és a bőrt, miközben édes, virágos illatba burkolja őket.  Nőies alakja a narancsvirág szépségét ünnepli.  Földközi-tengeri nerolit és narancsvirág-kivonatot tartalmaz.

Melanie77

2017. április 28.

Az egyik legfinomabb és legkellemesebb szappan amit valaha vettem. Az árára nem emlékszem de az alakja, illata, csodálatos. Biztos, hogy újra megveszem, egy apró kis csoda.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

v.szilvia789

2014. április 26.

Az illata és a kinézet egyaránt megfogott. Ez egy ritka szép szappan kinézetre. A tudása viszont- növényi alap ide vagy oda-nem a legjobb. Alig 1-2 használat után szétszárította a bőröm, nagyon húzódott. Így aztán hosszabb ideig a ruháimat illatosította a fiókban. Végül újra befogtam és egész jó borotva szappan lett belőle. Nagy előnye, hogy nagyon tömör, sűrű szappan, még mindig megvan a fele, az illata sokat halványult, de még mindig érezhető, pedig eláztattam párszor és nem ma vettem. Két és fél csillagot érdemelne, de mivel zuhanyzáshoz vettem és arra nem tudom használni, kettőt kap csak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

wishes

2012. szeptember 16.

A barátnőmtől kaptam ajándékba, és szerintem tipikusan ajándéknak való amúgyis. Nagyon szép a csomagolása, és maga a szappan is - legjobban valamiért egy elegáns századeleji budoárba tudom elképzelni :D
Kellemesen krémesre habzik fel, az illata pedig parfümös, nagyon kellemes, és meg is marad a bőrön jó pár óráig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

krekuci

2012. február 4.

A legszebb szappan, amit valaha láttam. Az illata elképesztően finom és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

A legszebb szappan, amit valaha láttam. Az illata elképesztően finom és tartós.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.