L'Occitane

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: Fritillaria meleagris, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az angyalgyökér (Angelica) termékcsalád új tagja. Ideális a kombinált és zsíros bőr számára. A bőr matt, tiszta és ragyogó lesz. A rizses mattító fluidot váltja fel.

SpinnerCat

2019. március 27.

Nagyon rá voltam kattanva, de igazából iőnként még most is előveszem (iszonyat régóta megvan, és nem fogyott el, nem romlott meg). Nem kimondottan zsíros a bőröm, de nagyon fehér, a homlokom így hajlamos csillogni. Na ezt a problémát tökéletesen orvosolja úgy, hogy nem szárít ki közben. Icipici mennyiséget eloszlatok, és jól érzem magam, megérte (pedig emlékszem, mennyit stresszeltem rajta, megvegyem-e ilyen ár mellett...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

zahraa

2017. április 6.

Teszi a dolgat, tokeletes a mattito hatasa, pedig a tag porusaim mellett a borom eleg zsiros. Az illata is kellemes, jellegzetes angelika illata van, hamar beszivodik, nem kepez filmreteget. Sminkalapnak is tokeletes, hosszu tavon picit szarit, de egy jo hidratalo ezt ellensulyozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

EvaCs

2015. szeptember 18.

Egy hete vettem és az én bőrömet egyenlőre nem mattította. Adok még neki időt, hátha jobb lesz de így még csak 3 csillag. Az illatát szeretem, vadvirágos, kellemes illat és ő mattító fluid, könnyedebb mint egy arckrém. Nagyon szeretem a l'occitane termékeket, csak az árukat nem.. Ha bejön egy termék, nem bánom ha többet kiadok érte, erre is azért ruháztam be mert jó véleményeket olvastam. De lehet hogy csak az én bőröm nem szereti.. Már kinéztem a következő "mattító áldozatomat" és ezt elhasználom. Remélem idővel használ és adhatok neki több csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Orsika89

2014. március 3.

Jó kis termék, könnyű állagú, hamar felszívódik, friss cirtusos illatú. Praktikus pumpás kiszerelésű, amit én nagyon szeretek így nem kell belenyúlnom a tégelybe és sokkal higénikusabb is. Tényleg szépen mattít a citrom olajnak és a szalicil savnak köszönhetően, frissítő menta olajat is tartalmaz, míg a vízhiányos részeket az angelika víz és olaj hidratálja. Mindeközben nem tömítit el a pórusokat, szilikon és parabén mentes. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Zinc PCA, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sorbitol h 1 1

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.