L'Occitane

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

Ragyogó, angyali, érzéki… A Jázmin-Immortelle-Neroli illat egyszerre ártatlan és szenvedélyes. Ez az illatosított szájfény finom, rózsaszínesen csillogó fényt ad ajkainak.

Lipiv04

2017. december 13.

Odavagyok ennek a szériának az illatáért, de ez az ajakbalzsam nekem nem vált be. Túl ragadós lesz tőle a szám, nem hidratál eléggé, nem szívódik be rendesen. Ha nagyon picit használok, akkor is egy idő után összeragad a szám, és furcsa érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

szeliger

2015. december 12.

Jó pár lokszitános ajakápolóval befürödtem már, ezért ez sem érdekelt túlságosan. Egyszer aztán véletlenül belebotlottam egy netes oldalba, ahol azt olvashattam, hogy a kollekció ajakbalzsamjai közül ez az egy színezett. Több sem kellett, már mentem is megnézni, akkor már az illatba úgyis fülig szerelmes voltam. Be is került a kosárba és nem bántam meg, nagyon szeretem.
A csomagolás csinos, jól kézreáll, egyelőre még jó sok van benne, ezért nem gond kinyomkodni a tubusból, bár már most látom, hogy amikor megfogyatkozik a tartalom, akkor már nem lesz ilyen egyszerű a dolgom. Nagyon szép, gyöngyházas fényű, korallos árnyalatú színe van, szájra feltéve enyhe szín és szép fényt ad az ajkaknak. Az ízét én nagyon szeretem, édes, narancsos műanyag íz, de finom. Hidratáló hatása közepes, inkább nappali ajakbalzsam, éjszakára főleg télen tartalmasabb ajakápoló kell. Felkenve picit ragacsos, de nem zavaró, evést-ivást egyáltalán nem bírja.
Még ha vannak is kisebb hiányosságai, összességében elégedett vagyok vele, lelkesen hurcogatom is mindenhova magammal. Mindenkinek ajánlom, akit nem zavarnak az illatosított termékek, szerintem ajándéknak is ideális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Squalene
Hidratálók: Lauryl PCA, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract