L'Occitane

Ár:   15 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariska6, Módosítva: 2020. június 17.

Ár:   15 700 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

A Kék Írisz & Fehér Írisz eau de toilette egy igazán különleges és váratlan illat a La Collection de Grasse részeként. A Grasse-i kék írisz bársonyos jegyeit elegyíti a Mediterráneumból származó fehér írisz áttetsző jegyeivel.

A La Collection de Grasse ennek a Provence-i városkának a parfümkészítő tradícióit ünnepli egy közeli és egy távoli vidék értékes összetevőit találkozásaival.

Gigike

2018. július 18.

Nagyon finom tavaszi illata van, olyan törékenységet sugároz.. kifinomultságot.. lágyságot..
Magamra tudnám önteni az egész üveggel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Magamra tudnám önteni az egész üveggel :)

zahraa

2017. április 13.

A legnoiesebb illat az osszes L'Occitane parfum kozul. Elegans, kifinomult, nem a 18 alatti korosztalynak tudom elkepzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Wacskamati

2016. május 2.

Nagyon finom illata van, viszont ahogy előttem is írták, nem tartós (ahogy a többi L'occi illat sem........pedig a cseresznyés nagy kedvenc, de az sem......)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

nikol

2016. március 29.

Igen,ez valóban egy finom légies kifinomult illat.De sajnos nagyon de nagyon gyorsan elmegy az illata, mintha csak testpermet lenne, pedig elég drága.Szerencsére a boltban szólt a lány ,hogy létezik kicsi kiszerelés, így nem volt akkora pénzkidobás, mivel ugye rettenetesen tetszik viszont ennyire gyorsan elillanó parfümmel még nem volt dolgom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 29.

elixir

2015. december 16.

Én is próbáltam, vettem pici üveggel. Csodálatos! Azt még nem tudom, mennyire tartós. Meleg időben biztosan hűsít ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 16.

googles

2015. július 19.

Próbáltam, nagyon finom illat. Könnyű, kellemes, tavaszi. Újra fogom próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 19.

Próbáltam, nagyon finom illat. Könnyű, kellemes, tavaszi. Újra fogom próbálni.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.