L'Occitane

Ár:   11 650 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2020. június 22.

Ár:   11 650 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

PIVOINE PURE komplexének köszönhetően ez a könnyű, friss krém segít mattítani az arcbőrt, így az nap mint nap gyönyörűen ragyoghat.

• HIDRATÁLÁS: a  bőrt azonnal táplálja, így megszüntetve a feszülést.
  • TISZTA, MATT BŐR: eltávolítja a felesleges zsírt, így a bőr tisztább lesz, a pórusok pedig kevésbé láthatóak.
  • RAGYOGÁS: Az arc friss és szikrázó lesz, a bőrt tökéletesen megtisztítja és megnyugtatja. Egész napon át tartó ragyogást kölcsönöz az arcbőrnek.

Használja reggel  a megtisztított, száraz bőrön vagy az egész arcon vagy a csillogásra hajlamos területekre fókuszálva. Kombinált vagy zsírosodásra hajlamos bőrre kifejlesztve. Használja az arcápolási rutinja alapjaként az egész napon át tartó matt hatás érdekében. A hidratálás az alapja a bőr komfortérzetének és egyensúlyának.

CeCeDrake

2019. február 5.

Összeségében az évek alatt az volt a legnagyobb bajom, amit mások is tapasztaltak, hogy nehezen lehet fölé használni bármit, ha egyáltalán lehet. Ez nagy hátrány! Alatta viszont elbír több réteget is.
Nem tudom megszámolni, hogy hány tubust fogyasztottam el, de nem voltak teljesen egyformák, néha gyengébbnek éreztem.
Ami legelőször tetszett, az a csomagolás, viszont az évek alatt megutáltam, mivel a végén nagyon nehezen jön ki belőle a termék.
A csomagolás lehetne igényesebb, nem azért vesz az ember lánya 10+ ezres krémet, hogy az 1/3 része a kukába kössön ki.

2017.:
Nem igazán lehet sminkelni sem rá és lemorzsolódik az arcról, még egy pöttynyi mennyiség is! Nem is lennék dühös, ha nem egy majdnem 12 ezres krém lenne!

2016.:
Ez az a krém, ami mindig kell. Szép bőrképet ad.
A csomagolása praktikus. Az illata engem nem zavar, olyan "füves", de hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

2017.:

2016.:
Ez az a krém, ami mindig kell. Szép bőrképet ad.

Tothxheni

2018. november 30.

Több mintát is elhasználtam belőle, mire egy 20%os akció keretén belül be mertem ruházni rá, mert azért elég borsos ára van. Azt vettem észre, hogy tényleg mattítja az arcom hosszú távon, viszont apró pattanásokat is okoz, ha minden nap használom. Ezért és az ára miatt nem 5 csillagos, pedig tényleg jónak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

NovakneViki

2018. november 1.

Nekem nagyon bevált. Ha nem használom, akkor látom, hogy mennyire kifényesedik a T-zónám a nap végére. Mindig van ebből egy tubus, és ha kipróbálok valami újat, de nem válna be, akkor ehhez keverem hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Dominika123

2018. szeptember 7.

Illata nagyon kellemes! Gyorsan beszívódik. Ami nem tetszik, hogy délutánra már zsíros tapíntású lesz tőle a bőröm. Ár-érték arányban szerintem egyáltalán nem éri meg a termék. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

babyari

Korcsoport: < 18
2018. február 8.

Eddigi legjobb arckrémem! Hamar beszívja a bőröm, nem hagy zsíros érzetet és nem jönnek tőle ki újabb pattanások! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 8.

Morci

2018. január 25.

Nem mattít, nem tökéletesít, ellenben hagy egy fura réteget az arcon. Alapozóval és BB kérmmel nem működik együtt. Jó illat, hidratálás, oszt ennyi tizenkét ezerért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Miposhka

2017. december 15.

Nem tudom eldönteni. Elsőre amikor felkentem, nagyon puha és sima lett tőle az arcom, úgy megörültem, de a többi felkenésnél aztán mintha már nem tapasztaltam volna ezt. Egyébként a sminket én simán tudom ráépíteni, ha blenderrel csinálom, akkor nem morzsolódik az alapozó. Viszont ahhoz elég drága, hogy ne tudjon semmi különöset. Szóval használom és kivárom, hátha lesz pozitív, hosszútávú hatása. Egyébként a csomagolás miatt levonok egy csillagot, mert ez a pumpálós verzió egyszerűen gagyi szerintem. Nem is működik igazán jól nekem, néha csak így köpködi mindenfele a levegőt és vele együtt a krémet, pedig még nincs fogyóban. Gondolom, amikor már fogyóban is lesz, jó sokat is fogok elpazarolni, mert tuti nem fog jönni már a tubusból krém, de lesz még benne egy csomó, szerintem ez hátránya lehet egy ilyen pumpás kiszerelésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

kkamilla

2017. szeptember 15.

Tavaly karácsonyra kaptam, és ez az a fajta krém ami olyanná teszi a bőröd hogy nem kell rá sminkelni. Nagyon szerettem a matt és bőrtökéletesítő hatását, de az ára miatt magamnak szerintem nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

CataKatinka

2017. augusztus 11.

Ebből is kaptam néhány mintát- nekem nem zsíros a bőröm, úgyhogy nem annyira szorulok a mattító hatásra, de a mintákat köszönettel elhasználtam. Megvásárolni nem biztos, hogy fogom,de ez a termékcsalád egy csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

googles

2017. április 27.

Nekem száraz a bőröm, de barátnőm extra zsíros, kifényesedő arcbőrén bevált! Csodaszer kategória!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 27.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid, Zinc PCA, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Illatos bazsarózsa kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.