L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andiriri, Módosítva: 2017. január 4.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

A dél-franciaországi Drôme térségből származó peónia-kivonatot tartalmaz. Hosszantartó frissessége, és a frissen nyírt fűhöz hasonlító, már-már rusztikus illata teszi a peónia aromáját ilyen különlegessé.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 13.

Kellemes, nagyon szerethető illat, még a régi csomagolásban jutottam hozzá, de úgy tudom, hogy talán még most is kapható.Nyárra kitűnő választás, nincs benne semmi harsányság, csak könnyedség, virágillat, amit szívesen érzel magadon és másokon is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

vfejes

2016. július 21.

Tavasszal vettem, mivel imádom a virágillatot és a rózsafélék (tudom a bazsarózsa amúgy nem az, de az illata hasonló) különösen a kedvenceim, a gyengéim. A story úgy kezdődött, hogy véletlen tévedtem be, mikor az akció volt és vettem egy kisebb szettet, mert a márkát amúgy nagyon szeretem. A férjem (!) már másnap elszerette a tusfürdőmet is, le volt nyűgözve az illattól, amit a testápoló és az hagytak maguk után. Rengeteg parfümöm van, de nem viszem őket túlzásba, idővel érzékeny lettem a túlzott illatfelhőkre -, de ez különleges. Szerencsétlenségünkre önhibánkon kívül most nem lehetünk együtt, de a férjem imádja ezt az illatot és én is, a tusfürdős eset után rohantam megvenni pár nappal és alig-alig használok mást, sokáig így is marad talán, nem tudom megunni. Hála a krémmániának, nem a parfümöt vettem meg, hanem az edt-t és meg is vagyok vele elégedve. Nyilván évszak és bőrfüggő a tartósság, aki többet szeretne, vegyen vazelint a patikában párszáz pénzért és kenje a bőrfelületre, ahová a parfümöt fújja. Én jobb szeretek a porlasztot "felhőbe" állni inkább és van nálam egy mini kiszerelés, ha újra kéne fújni. (Bár nem szoktam, mindig elfelejtem). :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

EvaCs

2016. április 8.

Páromtól kaptam ajándékba, ez a tökéletes tavaszi/nyári illat. Nagyon könnyed, virágos, édes viszont nem tolakodó illat. Eddig az orchideás parfümöt szerettem volt a kedvenc illatom a L'occitanetől de ez talán kicsit "fiatalosabb" illat. Biztosan megnézem a többi pivoine terméket is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 8.

szgreta

2016. február 18.

Csodás illat,friss és könnyed.Elég tartós is,sokáig megmarad.Én ugyan kedvezményes áron vettem meg (kuponnal),de nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

miramiruska_18

2015. november 25.

Nemrég illatoltam, csodálatos illat! Azonal elvarázsolt. Tervezem a beszerzését, beleszerettem. Ráadásul nem is illan el 1-2 óra alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

miskvx

2015. június 4.

Azon kevés illatok egyike amit újravásároltam. Nekem a nyár és a nyári esték illata, én nyáron (30C körül és fölött) szeretem igazán használni, ilyenkor lesz rajtam ez az illat egyszerre kicsit virágos-zöld-tiszta és friss. Reggeli fújás után rajtam egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 4.

kpityike

2014. március 26.

A leges-leges-legjobb illatú kölni! Nem édes, nem émelyítő, nem mű, hanem igazi tavaszi virág illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 26.

Orsika89

2014. március 3.

Csodálatos illat! Könnyed fás, zöld, virágos, ici-picit fűszeres, abszolút nem nehéz, nem édes rózsa illat. Tényleg virág illata van, nem mesterséges, nem émelyítő, mint a legtöbb "virágillatú"-nak titulált EDT. Nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)