L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Veronika, az összetevőket feltöltötte: kisanett, Módosítva: 2020. június 17.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ez a kettős fázisú tonik tökéletes matt hatást biztosít. Kombinált és zsíros bőrre ajánlott, az első lépésben a tonik tisztít, a második lépésben mattit. A bőrt frissíti és tökéletesen tisztítja.

Lysadora

2013. március 25.

Egy üveggel elhasználtam belőle, nagyon szerettem, tényleg megteszi azt amit ígér, de nekem túl drága volt, inkább valami olcsóbb után néztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Veronika

2011. június 5.

Nagyon sok tonikot kipróbáltam már,de ennél a toniknál nincs jobb szerintem! Tisztít,frissít,mattít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 5.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Zinc PCA, Sodium PCA, Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Pyridoxine HCL

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.