L'Occitane

Ár:   5150 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   L’occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krisztinareka, Módosítva: 2019. április 10.

Lelőhely:   L’occitane márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

"A finom radír azonnal puhítja az ajkakat és egy sima végeredményt hagy maga után. Nincsenek többé száraz ajkak - csak csókolnivaló puha szájak! A ragyogó textúra és a gyümölcsös illat teljesen addiktívvá tesz."

Pomelo

2019. szeptember 14.

Termékmintákat kaptam, mert eszembe nem jutott volna ilyen drágán ajakradírt venni, mondván ezt egy kis vajba kevert cukorral otthon is meg tudom oldani. Azért persze kipróbáltam, és döbbenet: hipersima, dús, hidratált ajkak - igazán csókolnivaló a hatás. Használni élvezet, isteni az íze. Legközelebb akcióban megveszem ezt a kis luxus terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

krisztinareka

2019. április 10.

Magamtól soha nem próbáltam volna ki, mivel nálam az arcápolás eléggé egyszerűen a tisztítás-vízpótlás-tápláló arckrém háromszögben mozog. Szóval nem is sminkelek és ezek az ajakradírok az én szememben már oda tartoznak. Viszont az eladónő nagyon kedvesen és lelkesen négy tasakot is adott, összesen 4 ml tehát egy harmad üvegcse mennyiséget. Nincs tapasztalatom az ilyen termékek terén, de ez valami csoda. Nagyon finom málna illata van, alig lehet megállni a kóstolgatást :). Könnyű vele dolgozni, a zselés állagot egyszerűen ki lehet szedni a tégelyből (ilyen sokat már átpakoltam a zacsikból egy mini üvegcsébe), de nem folyik szét az egész arcon használat közben. Vannak benne keményebb szemcsék, amik nem karistolják agyon a szájat de érezhetően radírozzák a szárazabb részeket (mondjuk nekem az nem sok van). Utána E vitaminos shea vajat használtam. A végső vélemény pedig :), a párom szerint kacsa szájat csinált :D, szebben mondva teltebb lett. Nem tudom ez a hatás minden ajakradírnál így van avagy sem, de engem ez a termék meggyőzött és jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.