L'Occitane

Ár:   12 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Becsi, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. január 23.

Ár:   12 400 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok

A Roses et Reines Eau de Toilette egy friss és bársonyos illat, egy virágos mese, amely a virágok királynőjét ünnepli. Az illat múzsái Forcalquier grófjának 4 lánya, és dédelgetett rózsáik: a virágok, melyek királynővé tették őket a legenda szerint.

Kedvenc rózsáikat –a grasse-i, a bolgár, a marokkói és a török rózsát - gyűjtöttük össze ebben az illatban, egy egyedi, finoman gyümölcsös Haute-Provance-i rózsakivonattal fokozva.
A Roses et Reines kollekció hideg abszorbcióval kinyert rózsakivonatot használ, mely hagyományos eljárást a L'OCCITANE kutatócsoportja tette innovatívvá. A legfrissebb rózsaszirmokat olajba mártják, hogy így telítődjön a rózsa természetes illatával gyümölcsösebb illatot eredményezve. Hogy növelje a rózsaparfüm intenzitását és élettartamát, használjon Rose et Reines Beatifying Testápolótejet az illat rétegezéshez.

Erina

2018. június 27.

Igazi rózsa illat, nem giccses üvegbe zárva. Ennyi a szépsége 🙁 Mert mint már előttem is írták, a tartóssága viszont szinte semmi, még ruhán sem érezni. Persze, EDT, de akkor is..... Ennél még egy drogériás is tartósabb. Pedig szeretem a márkát, vannak szuper termékeik, de ez nagyon nem tartozik közéjük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

isabelle007

2018. február 13.

Horror áron vettem szettben...az illat nagyon jó, viszont egyáltalán nem tartós (más sem érzi rajtam). A testápolója tartósabb rajtam. Nagy kár :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

Mundow

2017. november 16.

Finom könnyű rózsaillat, de sajnos nem igazán tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Finom könnyű rózsaillat, de sajnos nem igazán tartós.

Villango

2017. március 11.

Elképesztően túlárazott kis semmike, kb mint az összes cucc a márkától.
Olyan mint vmi lájtos kis rózsavíz, kifújás után 20 perccel már semmit nem érezni.
Ha lenne gy kislányom, és pénz nem számítana, neki megvenném hogy meglegyen a feelingje, van egy parfümje, amit locsolhat magára, nyomot úgysem hagy rajta semeddig.
Egy fillért sem ér, bocsánat a rajongóktól, akkor már ezerszer inkább 4400.- ért a 100 milis YvesRocher rózsás testpermete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

Elképesztően túlárazott kis semmike, kb mint az összes cucc a márkától.

anita0828

2016. június 13.

Nekem krémparfüm formában van meg. Imádni való illat, sokáig tart.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Nekem krémparfüm formában van meg. Imádni való illat, sokáig tart.

ligetaudit

Korcsoport: >54
2016. február 14.

Az első parfüm volt, amit megvettem ettől a márkától. Nagyon beleszerettem a rózsaillatú kozmetikumokba, így a rózsás parfümök is előtérbe kerültek. Nagyon finom, könnyed rózsa, tartós, és elmondhatom, hogy mióta használom, egyre jobban tetszik. Mikor láttam, hogy már csak félig van az üveg, ijedtemben vettem még eggyel! Könnyebb illat, mint a damaszkuszi rózsáé, de ez épp javára is válik, mindenkinek ajánlom, aki szereti a könnyű rózsaillatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 14.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Rosa Damascena (Rose) Extract, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Citronellol, Eugenol, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Színezék. Lilás piros.