L'Occitane

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: La-Fee, Módosítva: 2014. december 1.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

dorcus89

2016. január 27.

Maga a szappan nagyon jó, jól habzik és puha tőle a bőröm. Már régóta nem fürödtem szappannal így pozitív a véleményem, és fogok is még szappant venni, viszont nem ebben az illatban. Az elején mikor kibontottam és kiraktam a fürdőbe, már amikor bementem éreztem az illatát, de kb. 1 hét használat után már fürdéskor sincs illata, de magának a szappannak sincs meg már a narancsos finom illata. Nagyon szeretem a márkát, eddig egy termékükben sem csalódtam, de legközelebb más illatot próbálok, de mint említettem maga a termék szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

La-Fee

2015. január 17.

Nagyon jó! Utolsó darabkájáig tetszett, újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

Nagyon jó! Utolsó darabkájáig tetszett, újra fogom venni!

Antioxidánsok: Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.