L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsibancsi, az összetevőket feltöltötte: dorcus89, Módosítva: 2012. november 6.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A magas shea vaj koncentrációval gazdagított Shea Butter Mango Flower Hand Cream segít megvédeni, táplálni és puhává
varázsolni a bőrt. A mangó zamatos és savanykás illatával kiegészülve ez a gazdag textúrájú krém puhává, simává varázsolja a kezeit, anélkül, hogy olajos érzetet hagyna maga után. Alkalmazható, amilyen gyakran csak szükséges.  A Limitált Kiadású kollekció feltűnő designja a Nyugat-Afrikai nők természetes anyagokból készült kosarainak látványát idézi. A termékeket
díszítő színeket és mintákat a kézzel fonott kosarak és a perzselő afrikai Nap ihlette.

kBettina

2013. november 17.

Ajándékba kaptam, de úgy érzem megtaláltam a tökéletes kézkrémet. Nekem ez az egyetlen fajta kézkrém, amit el bírok magamon viselni. Nagyon nagyon gyorsan beszívódik és pont ezért imádom. Az illata is nagyon finom. Valóban megkérik az árát, de szerintem viszonylag sokáig elég, mert nagyon jól hidratál. Én is főleg a körömágyamra szoktam kenegetni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

dorcus89

2013. április 14.

Nagyon szuper krém, de tényleg megkérik az árát. Engem is az illata győzött meg. Nagyon kellemes illatú, sűrű állagú, de ennek ellenére hamar felszívódik, az illat pedig megmarad. Nekem a körömágybőröm könnyen kiszárad, felszakad de ezt már egyszeri használattal is rendbehozza, ápolja. Nem hiszem, hogy újraveszem az ára miatt, de néha kell egy kis luxus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

trianka

2013. január 3.

Ugyan kicsit sokat kérnek 30 ml-ért a L'Occitane-nál, de nem bírtam ellenállni az illatnak és a csomagolásnak :) Így a legnagyobb téli hidegben kicsit kevés a hidratáló hatása, miután bekenem szépen enyhíti a szárazságot, de nem tart túl sokáig, sokszor újra kell kenni. Enyhébb őszi-tavaszi időre például tökéletes kézkrém lenne szerintem. Az illata viszont isteni, friss mangós, ami sokáig érződik is, valamint könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.