L'Occitane

Ár:   7350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Argold, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Nagyon magas - 25% shea vaj tartalmának köszönhetően intenzíven ápol, egy különleges védőréteget képezve a környezeti hatások ( hideg, szél, légkondícionáló) miatt nagyon száraz bőrön, megszüntetve ezzel a kényelmetlen feszülő érzést. Gazdag formulájával ez a krém azonnal beszívódik a kézfej bőrébe és a körömágyba is. Allantoin tartalmának köszönhetően azonnal puhává és komfortossá varázsolja a kezeket. Napi használatával megelőzhető a kezek kiszáradása. Ezt a kézkrémet kétféleképpen lehet használni.

• Napi használata: egy kis adagot gyengéd körkörös mozdulatokkal masszírozzon be kézfejébe, tenyerébe, és a körömágyakba (naponta egy-két alkalommal).
  • Intenzív maszkként: tegyen egy vastag réteget a kézfejére, és hagyja rajta legalább 10 percig, az intenzív hidratálás érdekében, majd masszírozza el a többletet (heti kétszer).

Wr.

2021. április 4.

Egy orvos ismerősöm javasolta, hogy ő is ezt használja a rengeteg kézmosás mellett, ezért egyből nagy tubussal vettem, ami egy évig ki is tartott. A téli időszakra jó választás, elég testes, zsíros krém, ami sajnos nehezen szívódik be, de a funkcióját jól ellátja, azonban egy csillagot levonok tőle, mert arányában van, ennek ellenére nem tud sokkal többet, mint mondjuk egy Yves Roche-os kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

Ziiman

2021. március 21.

Mini változatban volt meg, és imádtam. Az illatát, a hatását, puha bőrt eredményezett. Csoda.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

Helenbeak

2020. szeptember 29.

Hát igen, ő a krémek krémje, a fertőtlenítő által tönkretett kezek megmentője. Számomra nincs ennél jobb krém a piacon. De azt el kell mondanom, hogy nappalra szinte hasznàlhatatlan, ragadós krém. Aki irodában dolgozik egy számítógép előtt számoljon azzal, hogy az ujjai a billentyűzethez fognak ragadni. Nappalra a 20 százalékos tesót tessék használni, ez csakis éjszakára való. Óriási különbség van a 20 és a 25 százalék hatása között, pedig csak 5 százalék plusz shea rol beszélünk. Nekem csillagos ötös ez a krém a 20 percig egy csillagos 4

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Szofi22

2020. június 26.

Télen elengedhetetlen! Nagyon intenzíven hidratálja még az extrémen száraz kezeket is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Racka

2020. április 12.

Mintát kaptam belőle, de nem fogok teljes tubusra beruházni belőle. Az Off szúnyogriasztó szagtól még eltekintenék, ha használna, de sajnos kb. 15 percig hat, utána ugyanolyan cserepes a kezem, mintha semmit sem csináltam volna. Napok óta tesztelem, és semmi hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Honeyhair

2019. október 23.

Évekkel ezelőtt ismertem meg a L'Occitane 20 %-os shea vaj tartalmú kézkrémjét, és bár többször is használtam, valahogy nem lett szerelem. Pár hónapja viszont ebből a 25 %-osból kaptam ajándékba egy mini terméket a L'Occitane márkaboltban, de elsőre nem vettem észre a különbséget, úgyhogy bedobtam az autóba, hogy majd jó lesz útközben egy-egy gyors hidratálásra. Már az első használatnál éreztem, hogy ez más, selymesebb, olyan balzsamszerű, az illata lágyabb, a hatása pedig jobban érezhető volt és tovább is tartott, mint a testvéréé. Gyorsan megnéztem a tubust és akkor láttam, hogy ez a 25 %-os kézbalzsam változat. Nem gondoltam volna, hogy 5 %-nyi különbség ilyen sokat jelent, de lehet, hogy van eltérés másban is. A lényeg, hogy ennél a 25 %-osnál lecövekeltem, és a legutóbbi Glamour napokon teljes kiszerelésben is megvettem. Most nagyon szép a körömágyam, nincs egyáltalán kiszáradva, remélem, ezt a jó szokását a hideg idő és a fűtési szezon beköszöntével is megtartja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 23.

ZemanTimi

2019. július 30.

Ő a tökéletes kézkrém!Nagyon jól hidratál.Isteni az illata.Fantasztikus a hatása.Örök szerelem nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

Madi

2019. február 11.

Ez a legjobb kézkrém, amit valaha használtam!
Nagyon nagyon száraz a kezem, főleg így télen, állandóan egy valag krémet kentem rá, de semmi nem segített úgy, mint ez. Ráadásul egyetlen éjszaka alatt rendbe tette az érdesre száradt bőrömet. Azóta eltelt majdnem két hét, most kíváncsiságból kihagytam két napot (mindig esténként krémezem be vele a kezem), de ugyanúgy pihepuha volt a bőröm. Más krémeknél egy fél nap kihagyás után ugyanolyan borzalmas volt, mint mielőtt bekentem. Le vagyok nyűgözve.

Update: Olyan szinten ápol, hogy már elég csak 2-3 naponta használnom. Minden mással naponta többször kentem a kezemet és úgy sem volt ilyen tökéletes az eredmény. Bámulatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Ez a legjobb kézkrém, amit valaha használtam!

ficeglobog

2019. február 5.

Erőteljes illat, bár nem annyira zavaróan jellegzetes. Szerencsére elég gyorsan elillan. A bőröm pillanatok alatt beszívta a krémet. Ígéretéhez híven réteget képez a bőrön. Én személy szerint ezt nem szeretem. De mivel ezt íja, így nem reklamálok. Összességében egy tápláló, ápoló krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 5.

Patsy83

2018. február 10.

Férjem és én is nagyon szerettjük ezt a krémet.Az illata erősebb az átlagnál,de nem irritáló.Drágább árkategória, de a nagy kiszerelés sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.