L'Oréal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. április 15.

Kiszerelés:   8,5 ml

• Vízálló szempillaspirál
  • Hipoallergén összetétellel, allergiásoknak is megfelelő
  • Nem kenődik el, ellenáll az izzadásnak
  • Csomagolása kiszáradás nélkül őrzi meg a légies textúrát
  • Könnyen lemosható csupán meleg vízzel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Miane007

2024. március 9.

Nagy-nagy csillagot kap tőlem, amiért nem hagy "panda-szemet" maga után. Abszolút szépen lemosható, nem ragad, nem kenődik. Azért kap 4 csillagot, mert valóban vastagon veszi fel a krémet, ez pedig megnehezíti a felvitelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 9.

Key4U

2023. május 7.

Az új kedvenc. Itteni vélemények alapján választottam. Az elején nekem nem tűnt soknak a felvett festék, szépen fel tudtam kenni minden pillám teljes hosszára. Elég fekete, szépen dúsít, hosszít. Egész nap tart, az eső, pára nem ártott neki. 12 órás viselet után már előfordult potyogás, de egy mozdulattal le tudom húzni a pilláról a festéket, nincs maszat. Ez a lemosásra is igaz, langyos vízzel könnyen lejön, nincs pandázás, nem kell lemosó. Nagyon elégedett vagyok.
Hátránya csak annyi, hogy az alsó pilláimról pereg, oda mást kell használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 7.

Hátránya csak annyi, hogy az alsó pilláimról pereg, oda mást kell használnom.

Noncs

2023. április 29.

Sajnos nekem sem vált be. A kefe nagyon sok festéket vesz fel, a felesleget alaposan le kell húzni róla. Ennek ellenére is összetapasztja a pillákat. Elég neki egy kis pára, és elkezd ragadni és darabokban lejön. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 29.

HARHAR

2022. november 19.

ÖT CSILLAG. Nem kell vatta, sminklemosó, nincs festék a szemed alatt tusolás után... Meleg vizre leválik -kis darabokban & nem elkenődve- a pilláról. Eddig a Clinique High Impactet használtam, ami szintén meleg vizzel mosható, de az már 3x annyiba kerül, mint ez a Loreál. Kerestem egy olcsóbb verziót, és nagyon elégedett vagyok vele. Talán a kefe lehetne kevésbé duci, és tényleg le kell húzni, mert sok festéked szed fel, de barátkozom vele.
Ár / érték arányban szuper. Ha utálod a festékpacát a szemed alatt, akkor ezt vedd:) !
Remélem a Loreál még sokáig a választékban tartja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 19.

Remélem a Loreál még sokáig a választékban tartja!

pomme

2022. november 7.

Nem tudom, hogy csak én vagyok béna, de én még egy sima (nem vízálló) spirált se tudok 100%-osan lemosni, másnap reggel tuti lesz valami maszat a szemem körül. Nekem ez az első szempillaspirál, ami tényleg az utolsó pigmentig leszedhető. Nagyon klassz, hogy hozza a vízálló spirálok jó tulajdonságait, de közben meg lejön pikk-pakk csapvízzel is. Tényleg könnyű érzés viselni, és nem kapok idegrángást, hogy nem jön le a 2 fázisú micivízzel sem, meg nem kell elbúcsúzni a szempilláim negyedétől, ha 2x használom egymás után... A tubusa (flakonja, nem tudom, minek hívják) viccesen könnyű, a keféje pedig egy klasszikus, sima kefe. Valóban ordenáré sok terméket felvesz, mire lehúzogatom körben a kefét, kb egy kávéskanálnyi festék lejön, és még így is rengeteg marad. Ha már azt hinnéd, hogy nincs is festék a kefén, akkor lesz jó :) Ez az egyetlen negatívum, de őszintén szólva szerintem a legtöbb (nemszilikonkefés) spirál ilyen, szóval ezért nem fogom lehúzni. Egyedül azt sajnálom, hogy nem vettem kettőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 7.

Honeyhair

2022. július 29.

Annyira szeretem ennek a szempillaspirálnak a 30 órás változatát, hogy eldöntöttem, izzadós kánikulai napokra ebből veszek vízálló formulájút is. Ez viszont már meg sem közelíti a másik minőségét, tudását!

Először is: az "easy waterproof" megjelölés ellenére egyáltalán nem érzem könnyű viseletnek és nem igaz, hogy lemosni is könnyű. Méghogy "légies textúra"! Ugyanolyan nehéz, betonkemény réteget képez, mint a legtöbb vízálló szempillaspirál, ráadásul a testvérével ellentétben a pillák nem maradnak szépen, természetesen különállók, hanem 2-3 szálanként egy-egy vastagabb tincsbe tapadnak össze. Szempillafésűvel sem tudtam szétválasztani őket.

Az egy csillag azért jár, mert valóban, párás időben sem kenődött el...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 29.

Az egy csillag azért jár, mert valóban, párás időben sem kenődött el...

wsil

2022. május 22.

Nem értem az előttem lévő véleményt, ugyanis az enyém tökéletes ellentéte. Csoda ez a spirál, tényleg ellenáll az izzadásnak, sírtam benne, semmi baja, egész nap csodásan tartja az ívét a pilláknak, dúsít, hosszabbít. Este pedig nagyon könnyű lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 22.

P.Niki

2021. április 19.

Imádom a L'Oreal szempillaspirálokat, évek óta csak azt használom, de ez óriási csalódás. Csak a márka miatt 2 csillag, amúgy nulla. Rengeteg festéket visz fel, összeragadnak a pilláim, és ehhez képest drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Steareth-20 ti I eu 2 1

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.