L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 24.

Kategória:   Hajápolók

Koriander-, kókusz- és szójaolajat tartalmazó tápláló hajbalzsam gyenge, sérült hajra. Nem tartalmaz szilikont, parabént és színezéket.

Saci89

2020. október 25.

Rettenet!
Hajbalzsamot/pakolást kerestem a helyi drogériában, mert épp kifogytam belőle. Ez a termék kb. 8 €-ról 2 €-ra volt leszállítva (ami kb. 600 forintnak felel meg), és egyetlenegy darab volt már csak belőle. Megvettem.
Extrém sűrű, vastagszálú, derékig érő hajam van, szóval rengeteg. Ez a balzsam olyan krémes és sűrű, hogy tényleg még az én hajvolumenemhez képest is keveset vittem fel belőle. Mindig a hajvégekre rakok balzsamot, vagy a hajhosszam felére csak, különben a tövénél elnehezíti a hajamat, és zsíros hatást kelt. Most sem történt másképp. Miután megszárítottam a hajamat, csak az tűnt fel, hogy annak ellenére, hogy csak a hajam végére tettem ebből a balzsamból, az egész hajzuhatagom simább lett, de a hajtöveknél is, lelapult az egész, és rettentő zsíros lett érzetre. Gondoltam, nem baj, biztos nagyon simít, táplál a cucc, legközelebb még kevesebbet teszek belőle. Igen ám, csak másnapra nemhogy a tövénél a hajam még zsírosabbnak tűnt, de a hajhosszam seprűs, kemény, száraz, kifejezetten ronda lett. Ez még nem minden. A fejbőröm maróan viszketett. Nem tudtam hova tenni, nem értettem. Éppen ezért mégegyszer próbálkoztam a balzsammal, ugyanilyen módon, csak kevesebb mennyiséggel. Persze ugyanaz volt az eredmény. Fejtetőre rálapuló zsíros hatást keltő, hosszanti részen meg száraz, kemény, durva haj + sírba kergető viszketés. Itt még mindig nem voltam biztos benne, hogy ezt a balzsam okozza, ezért legközelebb kihagytam a rutinból, és láss csodát, minden rendben volt a hajammal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Rettenet!

mkdorina

2020. szeptember 26.

Együttesen tesztelhettem korábban a samponnal, pakolással együtt a Krémmánia jóvoltából, amit utólag is köszönök. Nem volt rossz hatása, erősített a hajamon, de ettől vannak sokkal jobb balzsamok. Az illata kifejezetten tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Julifoldvari

2019. július 14.

Megvettem a korianderes párost, ám a samponja gennyes sebeket okozott a fülemben, így, bármilyen jó is a balzsam, ezt sem fogom többet használni 😣

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Sindy6

2019. május 15.

Hatása közepes, illatával nincs gond. Sűrű, tápláló krém

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Hatása közepes, illatával nincs gond. Sűrű, tápláló krém

Freyja

2019. április 21.

A sampont és a balzsamot együtt használom. Jellegzetes illata van, szerintem vagy határozott IGEN vagy határozott NEM a válasz rá elsőre. Kicsit kényelmetlenné tud válni az intenzív koriander illat, ami követ egész nap, de ettől eltekintve nekem a két termék együtt szépen teszi a dolgát. Aki az illat kérdésen túl tud lépni, az kedvelni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

wildrose

2019. április 8.

Csodás, gyógynövényes illatú, sűrű, kenőcsre emlékeztető állagú hajbalzsam, könnyű eloszlatni, gyorsan beszívódik és szépen táplál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 8.

Benedetta88

2019. március 4.

Samponjával, pakolásával együtt használtam régebben. Imádtam az illatát, viszont a kifésülést nem könnyítette meg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

HDorina

2019. február 16.

Az egész termékcsaládot beszereztem és együtt használtam. Frissítő illatuk van. Nagyon könnyed balzsam. Könnyen kimosható. Segíti a hajkifésülést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Szlilla0504

2019. január 25.

A samponnal ellentétben ezt sajnos nem szerettem meg, mivel nem elég hozzá. Nem tudtam kifésülni a hajamat. Nem éreztem, hogy bármit is erősítene a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

ritazsofia

2018. november 7.

Nagyon szeretem, jól kezelhető, kellemes illata van és a hosszű vékony szálú hajam is könnyen fésülhetővé teszi. Sajnos jelentős erősítést nem várhatunk tőle azonban, és így egy kicsit drága a maga kategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin