L'Oreal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Samponok

Levendula-, szója-, kókuszolajat tartalmazó sampon érzékeny fejbőrre és száraz hajra.

Nem tartalmaz szilikont, parabént, színezékeket. Vegán.

danna113

2020. május 21.

Az illata meg a hatása miatt vettem meg, nem azért mert vegán. Az illatát nem szerettem. Kicsit levendulás, kicsit citromos, elmegy, de nem az igazi. Kevésbé habzik, ami végül is jó lehet, ha kevesebb benne felületaktív anyag és így kevésbé szárítana. A nevében benne van, hogy hidratáló, így arra számítottam, ezt meg is fogom kapni, hiába natúr meg növényi (ezektől csak és kizárólag sprőd eredményt kaptam), de sajnos ezt sem váltja be. A hajam szárította, teljesen ugyan az a bajom vele, mint más natúr, növényi samponokkal (és itt nem is a szilikon hiányzik, mert sok olyan sampon van, ami nem növényi, de nem tartalmazza). Az ára magas, ahhoz képest, hogy mennyit tud. Nem ajánlom és nem sajnálom, hogy már nem kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Horvathangelika1

2020. április 7.

Az enyém nem pumpás,hanem sima kupakos. Outletben vettem,mert tetszett az illata. Később már iszonyú fullasztónak éreztem, és még most is.. de valahogy elhasználom. A hajban nem marad benne.
Az állaga nagyon sűrű, mikor félig lett feltöltöttem vízzel, de még így se tökéletes. Korpás a fejbőröm tőle nagyon, talán ez az egyetlen negatívum. Nem szárít és nem zsírosít. Mégse fogom újravenni, az illata miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

bvivien

2020. március 28.

Kiárusítás vettem, balzsammal, féláron.
Tetszik is meg nem is.
Nagyon jó, kellemes illata lesz a hajamnak. Hajmosás után pedig valóban szép, selymes lesz tőle a hajam.
Viszont csak egy napot bír ki, másnapra eléggé bezsírosodik a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 28.

Kiárusítás vettem, balzsammal, féláron.
Tetszik is meg nem is.
Viszont csak egy napot bír ki, másnapra eléggé bezsírosodik a hajam tőle.

Lisa100

2020. március 20.

Ez a sampon maga a borzalom ès örökre elèg. Mivel az összetevök listàjàn a màsodik helyen a habzóanyag talàlható, ès baromi sűrű àllagú- ennek köszönhetően hìgìtani kell,mert egyèbkènt kimoshatatlan! Emiatt soha nem fog elfogyni...szàmomra az illata agresszívan tolakodó, eleinte imàdtam, de mikor egy hajmosàs, vagy kutya làbmosàs utàn az egèsz hàz ebben az illatfelhőben ústik, nem olyan èlvezetes. A hajam csupa zsír marad tőle, pedig volt hogy 3 lèből megmostam egy ülèsre.
Ezèrt neki adtam a kutyàmnak, de a mancsaiból is alig tudom kimosni maradèktalanul, pedig hìgítva ès egy borsónyit hasznàlok csak...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

HelloSziaIvett

2020. február 1.

Jóval gyorsabban zsirosodik a hajam, 3 nap után úgy nézek ki, mint máskor 6 nap után. A másik problémám vele hogy viszketést okoz esetemben. Még szerencse, hogy érzékeny fejbőrre találták ki. Ha nem így lenne lehet leégetné a bőrt... :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

szepmadalma

2020. január 23.

Valamilyen mértékben enyhítette az érzékeny fejbőröm miatt kialakult irritációt, de nekem nem a legideálisabb opció a problémám kezelésére

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Colette221

2020. január 22.

Látványosan szebb a hajam miután ezt használom. Meglepődtem, mert nem kell sűrűbben mosnom a hajam. Az illata még a páromnak is tetszik. Ő is szokta használni. Ez a pumpálós adagoló szuper. Sajnos kiárusításon vettem félaron, valószínűleg majd nem lehet kapni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

vamgirl19

2019. november 19.

Kaptam, mert ismerősöm szerint férfi illata van. Nekem viszont nagyon bejött az illata és a pumpás kiszerelés is. Érzékeny a fejbőröm és egyáltalán nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Eperkelany

2019. november 12.

Nekem nem érzékeny a fejbőröm, elfogyott a samponom, ezért hamargyorsanvalamit alapon erre esett a választásom. Nem bántam meg. Könnyen használható, külön szeretem, hogy pumpás, nem Irritál, és én még az illatát sem igazán érzem. Gondolkodom, hogy újravegyem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

amadea7

2019. november 10.

Mióta megjelent a piacon csak ezt használom. Sűrű, krémes, valódi levendula van benne és az illata is isteni! Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak