L'Oreal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 27.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Samponok

Levendula-, szója-, kókuszolajat tartalmazó sampon érzékeny fejbőrre és száraz hajra.

Nem tartalmaz szilikont, parabént, színezékeket. Vegán.

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula szett
Ár: 4500,- Ft , Eladó: SMH
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: --
1000 Ft/ajándék - L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon
Ár: 1000 Ft vagy ajándék 5000 Ft felett , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Nyugatinál HÉTKÖZNAPOKON
Melcsi922

2019. július 20.

Egész jó. Hatásra, és az illata is nagyon finom. Sok gondom nincs a hajammal, könnyen kifésülhető a termékcsalád használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

SzerencsiGreta

2019. július 8.

Rengeteg kipróbált sampon után ez egy csoda!
Annyira sokat segített a hajamon láthatóan és érezhetően tiszta hajtő puhaság , utána könnyebb kifésülni a hajam és nem utolsó szempontból nem irritálja a fejbőröm. Egy ismerősöm ajánlására vettem meg ,megérte! Annyi negatívum hogy gyakrabban kell mosnom a hajam,de ez a legkevesebb ,már használom kb 1 éve és ennél is maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Rengeteg kipróbált sampon után ez egy csoda!

kata25

2019. június 27.

Praktikus pumpás kiszerelés, finom illat, krémes, sűrű állag. Puha, selymes haj a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Koliboli

2019. május 24.

Tökéletes levendulás illat, semmi plusz mellékillat, ami szuper, viszont nehezen habzik, emiatt kicsit úgy érződik, mintha nem tisztítana eléggé. Viszont sajnos nagyon száraz a haj utána még a balzsammal együtt használva is .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Lori1991

2019. április 28.

Nem igazán tudom eldönteni az első benyomásomat. Pár órája mostam meg vele a hajam. A szárítás után döbbentem láttam, hogy olyan, mintha zsíros lenne a hajam, ragadt, viaszos érzést keltett és egyáltalán nem éreztem a frissen mosott haj élményét, kis erőgyűjtés után új hasmosást terveztem. Pár óra elteltével viszont megszűnt a zsíros érzés, sőt egészen puha a hajam és nagyon mű levendula illatú. Tovább teszteltem és updatelem az eredményt pár használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

anitaanett

2019. április 22.

Egyidejűleg használtam a levendulás hidratáló hajbalzsammal. Sajnos időközben kialakult fejbőrproblémám miatt, már nem használhatok csak gyógyszertári hajmosót és receptre felírt pakolást. :( Nagyon meg voltam mindkét termékkel elégedve, bőven megérdemli az 5 csillagot.
Az egyik kedvenc virágillatom a levendula, főleg ezért választottam ezt a változatot, nem fogok túlozni, de szó szerint olyan illata van mint egy levendulamezőnek. Aki szereti a levendula illatot annak kötelező beszereznie egy ilyen sampont. Több mint fél évig használtam, de lehet keveset mondok, nagyon sokáig elég ez a kiszerelés, ezért aki kicsit soknak találja az árát, gondoljon arra, hogy jóideig nem kell sampont vennie.
A hajam nagyon szép fényes volt tőle és napokig éreztem rajta a levendula illatot, voltak akik azt hitték parfüm illat, annyira lehetett érezni. Kíméletesen tisztít, nekem nem zsírosodott tőle jobban a hajam.
Ha használhatok végre illatanyaggal ellátott sampont, akkor mindenképp visszatérek rá, ugyanis nagyon hiányzik. Egy élmény volt vele a hajmosás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

mujerconfused

2019. április 14.

Nagyon finom illata van és kellemes vele a hajmosás, a vélemények alapján tartottam tőle h zsírosítani fog, de eddig szerencsére nem tapasztaltam ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Kitti0120

Korcsoport: < 18
2019. április 6.

Nekem zsirositotta a hajamat es elegge korpasodott is tole.Az illata viszont isteni,DE nem ujravevos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 6.

fleur83

2019. február 13.

Semmi különöset nem csinál, nem is rossz, de nem is tesz csodát a hajammal. Elhasználom, de újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

MissL

2019. február 10.

Hát...hol is kezdjem.Rendkívül érzékeny a fejbőröm,vannak már erre bevált samponok,de keresni szerettem volna valami pénztárcabarátabb megoldást,illetve,hogy a bevált samponokhoz ne szokjon hozzá a fejbőröm,és váltogatni tudjam. Pozitívum az illata,ami ugyan elég erős,de nem marad meg annyira durva intenzíven a hajamba,mondjuk én jó alaposan ki is öblítem.( a hozzá tartozó olajjal használom).Jól habzik,kellemes,puha tapintású lesz tőle a hajam,nem lapul le. Nem lesz az a a "csikorgósan" tiszta érzés,amit én nem is bánok. Igaz,hogy talán picit sűrűbben kell hajat mosni,de ez abszolút nem zavar,lévén,hogy egy picit sem viszket tőle a fejbőröm,egyáltalán nem irritált,ami igencsak nagy szó!
Ha mire elfogy,akkorra sem szokik hozzá a fejbőröm,tuti újravevős lesz!
Akinek ilyen fejviszketős problémája van,szerintem megér egy próbát ez a sampon. :) Bátran ajánlom ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Ha mire elfogy,akkorra sem szokik hozzá a fejbőröm,tuti újravevős lesz!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak