L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2020. március 31.

Kategória:   Sminkek szájra

• telt színt ad az ajkaknak
  • finom fényt ad az ajkaknak
  • hosszan tartó hatás
  • folyékony textúra

8 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

maow

2021. november 5.

Ha elém tennék egy vakteszten, tutira valami drága márka termékének hinném. Be outstanding árnyalatban vettem meg, ami egy igazi őszies, mályvás-rózsaszín. Ahhoz képest, hogy fényes finisű rúzs, meglepően tartós (hosszú órákról beszélek), az ivást simán, de még egy óvatosabb evést is kibír, ha pedig megkopik, akkor is egyenletesen teszi, nem foltokban. Az ajkaim barázdáit szépen feltölti, kellően hidratál, és szerencsére nem ragad. Kár, hogy csak pár árnyalat elérhető Magyarországon, ha nagyobb lenne a színskála, biztos vennék még, igazi drogériás kincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

Lina14

2021. február 17.

Nekem a Be captivating 305 van meg. Világos pinknek hittem, de sokkal karamellesebb felvive. Szép fénye van, illata is kellemes, gyorsan elillan. Nekem a gondom, hogy csomosodik és nem ül bele az ajkakba szépen, inkább csak bevonja őket és ül a bőr tetején, illetve foltos, nehéz egyenletesen felvinni és nagyon kiadja a száraz részeket. A színek szépek, de szerintem egy Essence vagy -catrice rúzs is tud ilyet kevesebbért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Zsuzsiii19

2021. január 30.

Kellemes viselet, nagyon szép fénye és színe van. Nem szárít. Az illatát meg imádom! Csak mikor letörlöm vagy kopik, olyan filmréteg szerű érzete van a számnak, illetve mintha ragadna még mindig...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

vpverapapp2

2020. november 2.

nagyon tartós, amikor kopni kezd akkor egyenletes, nagyon szép színe is van, emellett kényelmes viselet. ivást bírja, olykor az evést is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 2.

kitti701

2020. október 17.

Kevés színben elérhető, de szép fénye van, nem folyik szét, színt is ad az ajkaknak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

Elkofen

2020. szeptember 9.

Glamour napokon vettem 40%-os kedvezménnyel, s így nem volt különösebben drága. Nekem is a 305 árnyalat van meg. Rajtam kimondottan szép világos rózsaszínes, nude árnyalata van.
Örültem, hogy találtam ilyen világos változatban. Így akár lip-gloss-ként is funkcionálhat. Nagyon szép fénye és kellemes illata van. Klasszul kiemeli az ajkakat. Nálam nem csomósodik, bár nem szoktam vastagon felkenni. Nem ül bele az ajkak ráncaiba, hanem valóban inkább finoman bevonja őket. Szerintem remek termék, amit akciósan érdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2