L'Oreal Paris

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Kategória:   Hajfestékek

• A Glossy Princess kollekció csodálatosan ragyogóvá teszi hajadat, így a maximumot hozhatod ki szőke hajszínedből.
  • A Glossy Princess kollekció hajszínező krémei - ahogy a Casting Crème Gloss minden árnyalata - 28 mosás alatt kijönnek a hajból.
  • A hajszínkrémek ammóniamentesek és nagyon gyengédek a hajhoz.
  • Végül, de nem utolsó sorban, mint minden Casting Crème Gloss hajszínező krém esetében, a Glossy Princess kollekció árnyalatai mellett is megtalálod a csomagolásban a méhpempővel gazdagított utóápolót, ami a hajszínezés utolsó mozzanataként, táplálja, erősíti és lenyűgözően puhává varázsolja a hajat.

Nyuszikaaah

2020. február 15.

Nem sokat szőkített az eleve is krumpliszőke lenövésemen, viszont legalább nem marta a fejbőrömet. A balzsamja szaga nyilvános vécékben használt kézmosó szappanra hajaz... Amit tulajdonképpen bánok, mert nagyon jó lenne a balzsam, csak így nem használható, mert számomra nagyon büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Ciklon3

2019. október 29.

A képen látható 10.21 -es színt vettem meg, ami elvileg kókusz szőke. Gondoltam megtámogatom egy magasabb oxival, hogy tovább tartson a hatása. Eredmény: nagyjából fehér ezüst szőke haj. (előtte volt szőkítve a hajam, nem a natúr hajra festettem). A festéknek és a balzsamnak számomra fura az illata, de én egyébként sem "ugrálok" a mézes dolgokért. Töveknél aranyszínűre szívta az egyébként közép-szőke lenövésemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

Liia

2019. október 1.

Mandula színűt próbáltam ki a szőke(fehérszőke) hajamon. Hát szürke lettem !! :'D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Mankanya

2018. július 10.

Kizárólag ezt használom, sosem csalódtam benne!
Nem lesz sem sárgás, sem vöröses tőle a hajam. A balzsam ami hozzá jár kiadós (kétszerre fogy el) az illata jó. Maga a hajszinkém is jó illatú és állagú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Kizárólag ezt használom, sosem csalódtam benne!

Orsyna

2018. február 27.

Hatalmasat csalodtam ebben a vanilia fagyiban kozel se olyan mint a foton.sokkal sotetebb es sargas lett inkabb sotetszoke, az elozo enyhen hamvas bezs szoke hajambol, egy pici barna lenovesem volt hat nem vagyok elegedett ezzel.Kiszaritotta a hajam nagyon es csipte a boromet is.Tobbet nem veszek ilyet.:( nagyon roncsolt lett .pakolassal es a sok arganolajjal nem hanyadek kinezetu...😰😞csak mint akinek alig van haja...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

perie

2017. december 7.

Így 38 évesen - mivel a fodrászom kivételesen nem volt elérhető - életemben először magamnak festettem a hajam ezzel a termékkel (1021-es árnyalattal). Krémmániás hozzászólások alapján esett erre a festékre a választásom és azt kell mondjam, abszolút nem bántam meg :) Vállnál pár centivel lentebb érő, vékony szálú hajamra elég volt egy doboz festék (még maradt is az alján egy kevés). Nulla rutinnal is szép, egységes lett az eredmény. Bár a végeredménynek a képen látható színhez tényleg nem sok köze lett. Festés után inkább egy leheletnyit hamvas, natúr szőke lett a korábban 9-es színmélységgel festett hajam. Világosítani nem világosított rajta, talán csak egy nagyon picit. Szóval aki 9-esből 10-re akar váltani, arra ez nem jó. Gondolom, szőkítőporral vagy magasabb oxival lehetne egy olyat kivitelezni. Mivel gondoltam, világosabb ez a szín, mint a festett hajszínem, hogy egységes legyen a végeredmény, ezért a nedves hajam teljes hosszára kentem a festéket és 25 percig hagytam fent mindenhol. Nagyon szép, fényes maradt még több mosással később is a hajam. A tövét szépen - bár azért nem olyan tökéletesen, mint egy professzionális hajfesték - de befogta. Kopni fokozatosan kopott csakúgy, mint egy sima hajfesték. Az ősz részeket úgy ahogy befogta. Mivel a fodrászom egy ideig még nem fog dolgozni, ezért addig biztosan ezzel a festékkel fogom festeni a hajam.

Update: másodszor is jól sikerült a festés. Természetesen most is csináltam előtte való nap bőrpróbát. Ezúttal száraz hajra vittem fel, mert így jobban tudom követni a még be nem festett részeket és így is tökéletesen működött. Hosszú távon is maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

SisyD

2017. szeptember 27.

Kíváncsiságból vettem meg a 1010 Marcipán árnyalatát, próba cseresznye!
A hajam eredetileg gesztenyebarna, tőszőkítés után (12%oxi 45perc :D ) még mindig kicsit sárga marad, de amúgy meg fehéres hamvas színű a hajam hossza. A flakonos megoldás helyett tégelyben kevertem össze, ecsettel vittem fel, azt preferálom. Picit híg volt, de van annyi rutinom, hogy ez nem okozott problémát. Viszont az egy doboznyi épp annyira volt elég, hogy a hajtövemre és kb 10cm-nyire még fel tudjam kenni. Vállra omló, vékony szálú, de relatíve sűrű hajam van.
Az illata jó volt, hatóidőt betartottam, lemosni a festéket magát könnyű volt, viszont nekem fura volt az utóápoló, nagy puhaságot meg egyebet nem kreált, úgyhogy még jött egy adag tejproteines hajpakolás az egészre.
A színeredménynek köze nem volt a dobozon lévőhöz, de drogériás hajfestéknél ez nem nagy meglepi, viszont az pozitívum, hogy picit mérsékelte a sárgaságot a leszívott hajtövemen és a hajhosszomon homogén lett a szín, ami amúgy natúr peroxidszőke lett sajnos. De erre való a hamvasító samponom, hogy ezen javítson. Gondoltam naivan, ha szinte fehéres az alap, azon megmarad valamennyire, de mégsem így lett. Szárítani nem igazán szárított.
Sajnos le kell pontoznom a terméket. A kellemes illat, hogy nem szárított és a színkorrekció miatt adok három csillagot.
Lehet, hogy szűz, nem festett hajon jobb az eredmény, mint az én előszőkített kócomon!:)

update: Nagyon hirtelen kezdett el töredezni a frissen vágott hajam, félek, hogy ettől. Mivel forró eszközöket egyáltalán nem használok, vizesen nem fésülöm a hajam, stb. ezért nem a rutinommal lehet a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Kíváncsiságból vettem meg a 1010 Marcipán árnyalatát, próba cseresznye!

vivick

2017. május 31.

Ez az az hajfesték, amit szerintem a legtöbbször használtam, és azt kell mondanom, IMÁDOM!! Csodálatosan fedi a sötétbarna hajszálaimat, gyönyörűen csillog tőle a hajam. Én csak ajánlani tudom!! Többségében a "marcipán" árnyalatot veszem meg, de szeretnék más szőke árnyalatokat is kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

csillamaja

2017. február 15.

Egy jobb minőségű festéket akartam kipróbálni, mint a korábbiak. A jobb minőséget a magasabb árra alapoztam, lehet, hogy nem helyesen, de végül ez alapján döntöttem emellett a termék mellett. A hajam a szőke minden árnyalatát képviselte már, itt-ott egészen fehéresbe mentek át a tincseim. A "marcipán"árnyalatot vettem meg. A leírás szerint bekevertem, összeráztam a tubusban, vizes fésűvel átfésültem a hajam, és elkezdtem felvinni.
A használata egyszerű, öntöttem a választékra és kézzel kentem szét :) A mennyiség, középhosszú hajamra így szerintem több, mint elég, a keverék végét már csak azért dolgoztam bele, hogy ne dobjam ki, de elég lett volna kb a 2/3 része is. szóval öntögettem már a kezembe is, és mint mikor hajat mosok, vagy pakolást teszek fel juttattam belőle mindenhova a hajamon. Az illata kellemes (nekem) nincs szúrós szaga, mint a többieknek (lehet az ammónia-mentesség miatt?) Míg rajta hagytam, megvacsoráztam, de már egy 10-15 perc után is lehetett látni a lenőtt részt szépen egyenesbe hozta a többi résszel.
Kicsivel később, mint 20 perc lemostam, rákentem a méhpempős cuccot is, ami a csomagban van (annak nagyon tetszik az illata, állaga sűrű, színe rózsszínes) Leöblítettem. Eredmény: Első gondolatom az volt, hogy hát ez nem az a szín lett, mint amit a kép alapján vártam, mert nem lett ilyen világos szőke, ott sem, ahol egyébként eredetileg is sokkal világosabb volt, De 2. gondolatként érkezett a felismerés: Visszakaptam az eredeti hajszínem? Hát majdnem. A teljes hajfeső korszakom előtt sötétszőke voltam. Most olyan középszőke lett, de nagyon tetszik. Sokkal homogénebb. Annyira természetes, hogy már rég tetszett ennyire az összhatás. Puha és selymes is lett, könnyebben tudtam kifésülni hajszárításkor (gondolom az utókezelő hatása)
Így elégedett vagyok. Nagyon! Az ára 1600 valamennyi volt, a Rossmannban vettem. Borsosnak tűnik a többiekhez képest, amiket korábban használtam, de mégiscsak a hajamról van szó, így szerintem egy jó darabig barátnők leszünk ezzel a festékkel :) Újraveszem. :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.