L'Oreal Paris

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Fabricia, Módosítva: 2020. október 12.

Kategória:   Hajfestékek

• A Glossy Princess kollekció csodálatosan ragyogóvá teszi hajadat, így a maximumot hozhatod ki szőke hajszínedből.
  • A Glossy Princess kollekció hajszínező krémei - ahogy a Casting Crème Gloss minden árnyalata - 28 mosás alatt kijönnek a hajból.
  • A hajszínkrémek ammóniamentesek és nagyon gyengédek a hajhoz.
  • Végül, de nem utolsó sorban, mint minden Casting Crème Gloss hajszínező krém esetében, a Glossy Princess kollekció árnyalatai mellett is megtalálod a csomagolásban a méhpempővel gazdagított utóápolót, ami a hajszínezés utolsó mozzanataként, táplálja, erősíti és lenyűgözően puhává varázsolja a hajat.

nora.r

2021. február 21.

Sötét szőke hajam van. Kicsit világosítani akartam szőkésebb árnyalatra. Hajfestéket nem szerettem volna használni az ammónia miatt, valamint eléggé roncsolja a haj szerkezetét, így ezt a márkájú hajszínezőt választottam marcipán árnyalatban.
Nem csalódtam! Elég hosszú hajam van, a hátam közepéig ér, de így is elég lett egy doboz, szóval elég gazdaságos, ahogy az utóápoló balzsamja is, mivel 2-3 felkenésre is elég. Illata is nagyon jó!
Na szóval 20 perc hatóidő elteltével szépen kivilágosította a sötét szőke hajam, így végeredmény képp kaptam egy méz szőke árnyalatot. Nekem bevált! :)
Egyébként a Rossmann-ban elég sűrűn szokták akciózni, érdemes nézegetni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 21.

Egyébként a Rossmann-ban elég sűrűn szokták akciózni, érdemes nézegetni!

Adeltakacs

2021. január 29.

Az ég világon semmit sem csinált az ombre, szokitett hajammal. Akciósan vettem a Rossmannban, újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

fomnaba

2020. október 11.

Melírral szőkített, vékonyszálú, sötétszőke (szürkés) alapszínű hajam van. Korábban a töve aranyra volt feste, a vége világosra (pár éve az ombre volt a sláger), de így a lenövő középtónusú mindig kisárgult. Alapból is van némi vörös pigmentáltságom (örököltem, anyu vörös), így mindig sárgulok. Úgy döntöttük innentől tövet nem festünk, hanem csak szőkítünk (balayage és sima melír vegyítve), azonban pár hét alatt besárgulok, és utálom, hogy nem homogen az egész vagy ha nem is homogén, akkor legalább olyan katalógusos természetes lenne. Az enyém csak csúnya, azért 3 hetente meg nem szeretnék fodrászhoz járni . A fodrászomhoz nem jutottam el, hogy csináljon vele valamit, hanem hirtelen felindulásból megvettem ezt.
A tövét, ami natur aranyas-vörösesre szívta, de megszárítva nem vészes. Kicsit homogénebb lett, ami abszolút pozitív. Tetszik a végeredmény, jó, hogy nem a mandulát vettem, szerintem azzal szürke lett volna. Az erősen igénybevett hajat viszont erezhetően szárítja festes közben, ezért a e ⭐⭐⭐.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Nyuszikaaah

2020. február 15.

Nem sokat szőkített az eleve is krumpliszőke lenövésemen, viszont legalább nem marta a fejbőrömet. A balzsamja szaga nyilvános vécékben használt kézmosó szappanra hajaz... Amit tulajdonképpen bánok, mert nagyon jó lenne a balzsam, csak így nem használható, mert számomra nagyon büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Ciklon3

2019. október 29.

A képen látható 10.21 -es színt vettem meg, ami elvileg kókusz szőke. Gondoltam megtámogatom egy magasabb oxival, hogy tovább tartson a hatása. Eredmény: nagyjából fehér ezüst szőke haj. (előtte volt szőkítve a hajam, nem a natúr hajra festettem). A festéknek és a balzsamnak számomra fura az illata, de én egyébként sem "ugrálok" a mézes dolgokért. Töveknél aranyszínűre szívta az egyébként közép-szőke lenövésemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

Liia

2019. október 1.

Mandula színűt próbáltam ki a szőke(fehérszőke) hajamon. Hát szürke lettem !! :'D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Mankanya

2018. július 10.

Kizárólag ezt használom, sosem csalódtam benne!
Nem lesz sem sárgás, sem vöröses tőle a hajam. A balzsam ami hozzá jár kiadós (kétszerre fogy el) az illata jó. Maga a hajszinkém is jó illatú és állagú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Kizárólag ezt használom, sosem csalódtam benne!

Orsyna

2018. február 27.

Hatalmasat csalodtam ebben a vanilia fagyiban kozel se olyan mint a foton.sokkal sotetebb es sargas lett inkabb sotetszoke, az elozo enyhen hamvas bezs szoke hajambol, egy pici barna lenovesem volt hat nem vagyok elegedett ezzel.Kiszaritotta a hajam nagyon es csipte a boromet is.Tobbet nem veszek ilyet.:( nagyon roncsolt lett .pakolassal es a sok arganolajjal nem hanyadek kinezetu...😰😞csak mint akinek alig van haja...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

perie

2017. december 7.

Így 38 évesen - mivel a fodrászom kivételesen nem volt elérhető - életemben először magamnak festettem a hajam ezzel a termékkel (1021-es árnyalattal). Krémmániás hozzászólások alapján esett erre a festékre a választásom és azt kell mondjam, abszolút nem bántam meg :) Vállnál pár centivel lentebb érő, vékony szálú hajamra elég volt egy doboz festék (még maradt is az alján egy kevés). Nulla rutinnal is szép, egységes lett az eredmény. Bár a végeredménynek a képen látható színhez tényleg nem sok köze lett. Festés után inkább egy leheletnyit hamvas, natúr szőke lett a korábban 9-es színmélységgel festett hajam. Világosítani nem világosított rajta, talán csak egy nagyon picit. Szóval aki 9-esből 10-re akar váltani, arra ez nem jó. Gondolom, szőkítőporral vagy magasabb oxival lehetne egy olyat kivitelezni. Mivel gondoltam, világosabb ez a szín, mint a festett hajszínem, hogy egységes legyen a végeredmény, ezért a nedves hajam teljes hosszára kentem a festéket és 25 percig hagytam fent mindenhol. Nagyon szép, fényes maradt még több mosással később is a hajam. A tövét szépen - bár azért nem olyan tökéletesen, mint egy professzionális hajfesték - de befogta. Kopni fokozatosan kopott csakúgy, mint egy sima hajfesték. Az ősz részeket úgy ahogy befogta. Mivel a fodrászom egy ideig még nem fog dolgozni, ezért addig biztosan ezzel a festékkel fogom festeni a hajam.

Update: másodszor is jól sikerült a festés. Természetesen most is csináltam előtte való nap bőrpróbát. Ezúttal száraz hajra vittem fel, mert így jobban tudom követni a még be nem festett részeket és így is tökéletesen működött. Hosszú távon is maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

SisyD

2017. szeptember 27.

Kíváncsiságból vettem meg a 1010 Marcipán árnyalatát, próba cseresznye!
A hajam eredetileg gesztenyebarna, tőszőkítés után (12%oxi 45perc :D ) még mindig kicsit sárga marad, de amúgy meg fehéres hamvas színű a hajam hossza. A flakonos megoldás helyett tégelyben kevertem össze, ecsettel vittem fel, azt preferálom. Picit híg volt, de van annyi rutinom, hogy ez nem okozott problémát. Viszont az egy doboznyi épp annyira volt elég, hogy a hajtövemre és kb 10cm-nyire még fel tudjam kenni. Vállra omló, vékony szálú, de relatíve sűrű hajam van.
Az illata jó volt, hatóidőt betartottam, lemosni a festéket magát könnyű volt, viszont nekem fura volt az utóápoló, nagy puhaságot meg egyebet nem kreált, úgyhogy még jött egy adag tejproteines hajpakolás az egészre.
A színeredménynek köze nem volt a dobozon lévőhöz, de drogériás hajfestéknél ez nem nagy meglepi, viszont az pozitívum, hogy picit mérsékelte a sárgaságot a leszívott hajtövemen és a hajhosszomon homogén lett a szín, ami amúgy natúr peroxidszőke lett sajnos. De erre való a hamvasító samponom, hogy ezen javítson. Gondoltam naivan, ha szinte fehéres az alap, azon megmarad valamennyire, de mégsem így lett. Szárítani nem igazán szárított.
Sajnos le kell pontoznom a terméket. A kellemes illat, hogy nem szárított és a színkorrekció miatt adok három csillagot.
Lehet, hogy szűz, nem festett hajon jobb az eredmény, mint az én előszőkített kócomon!:)

update: Nagyon hirtelen kezdett el töredezni a frissen vágott hajam, félek, hogy ettől. Mivel forró eszközöket egyáltalán nem használok, vizesen nem fésülöm a hajam, stb. ezért nem a rutinommal lehet a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Kíváncsiságból vettem meg a 1010 Marcipán árnyalatát, próba cseresznye!

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak