L'Oreal Paris

Ár:   3899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. augusztus 13.

Kategória:   Sminkek szájra

Magas fényű, élénk színű folyékony rúzs luxus mikro-olajokkal átitatva

16 árnyalatban kapható (ebből itthon 7 érhető el)

Szerkesztői kedvencek: 2016 július

Guppi

2017. október 7.

Akciósan vettem, kár volt. A színe szèp - az ecseten. Ez nem rúzs. Inkább szájfèny, ugyanis fedèse alig van, sok rèteg kell ès mègtöbb ügyeskedès, hogy látszódjon milyen színe kène, hogy legyen. A tartósságával nincs baj, viszont ragacsos èrzetet hagy, úgy èrzem, hogy rajtam van. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Pöti

2017. április 11.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg (nem szeretem a márkát). A színe szép (Ruby Opera), legalábbis a tubusban. Felkenve már nem muzsikál olyan jól, szerintem ez inkább egy szájfény és nem pedig folyékony rúzs, ugyanis egyrészt nem elég pigmentált (egy vörös rúzs ne legyen már áttetsző, ennél meg sokszor átüt a szám bőre), másrészt elmászkál. De nagyon. Ha nem teszek hozzá/alá kontúrceruzát, akkor pár perc alatt kifut a száj körüli ráncaimba, amik nem is léteznek. Ami pozitívum benne, hogy ígéretéhez híven tényleg high shine, már már lakk jellegű, de én rúzsos vagyok, szóval napi használatra nem szoktam. A fénye miatt 3*, illetve egyáltalán nem szárít, de a tartóssága elég gyér. Az Infailible folyékony rúzsok viszont tényleg pöpec darabok, a matt és krémes vonal gyönyörűen pigmentált és ott marad ahova kenem (persze idővel kopnak, de jól színezik a ajkak bőrét, nem lesz csúnya a végén se).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

Zsuzska79

2016. november 19.

Nem lehet rendesen felvinni. Pedig mindenféle megoldást kipróbáltam. :-( Nem ajánlom senkinek. Pénzkidobás volt. Oda se merem adni senkinek. Azt hittem a L'oreal ilyen amatőr hibát nem követ el. Nagyot csalódtam. A 2 csillagot csak a színe miatt kapja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

majoreszternora90

2016. október 17.

Nekem van kettő is, egy piros meg egy nude pinkes, de nem vagyok elájulva. Nem lehet normálisan felvinni, a kontúroknál valahogy feltorlódik. A pirosnak nem egyenletes a színe, nem igazán tűnik folyékony rúzsnak, szájfénynek meg túl vastag. Nagyjából ezer forintot érne meg, de csak nagy jóindulattal, így pénzkidobás volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

dorkaww

2016. július 28.

Piros arnyalatban vettem meg a westendes dmben es nagyon örülök neki. Nem ragacsos szep szine van es hosszabb ideig bírja mint mas hasonló folyékony ruzsaim

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.