L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. november 8.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2299

Ár: 2299 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
anyyyca

2018. május 28.

Kedvenc!! Legtöbbször önmagában használom, gyönyörű, természetes! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Kedvenc!! Legtöbbször önmagában használom, gyönyörű, természetes! 5*

Lylien

2018. május 27.

Ahogy látom, nem sokan véleményezték eddig, pedig ez egy jó kis termék. Szerencsére nem kell állandóan hegyezni. A 302 Bois de Rose árnyalatot már egy éve használom, nagyon szeretem. Tartós, szép a színe. Előfordul, hogy egy kis ajakápoló fölé, rúzs nélkül csak ezt használom az egész számra.
Ami számomra kevésbé fontos, de maga a ceruza is jól néz ki.
Van olcsóbb is, ezért 4 csillag, mégis esélyes arra, hogy újra megvegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Ami számomra kevésbé fontos, de maga a ceruza is jól néz ki.
Van olcsóbb is, ezért 4 csillag, mégis esélyes arra, hogy újra megvegyem.

nusysan

2017. szeptember 29.

A beige a nu pont az lett amit szerettem volna. Olyan napokra, amikor nem akarok rúzst vagy szájfényt, ezt használom, mert pont hasonló színű mint a szám, segíti picit kiemelni, de nagyon természetes. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

svekits

2016. április 8.

Képtelen vagyok a Beige A nu árnyalat nélkül élni. Illetve valószínűleg tudnék, de nem akarok. Szép rózsaszínes nude szín. Sok rúzsommal jól mutat, hétköznapra csak magában szoktam használni, de a kedvenc essence rúzsommal is nagyon szép. Elég sápadt ajkaim vannak, így nem szeretek valami szín nélkül kimenni az utcára. Nagyon kényelmes viselet, természetes, krémes állagú, amit én jobban szeretek rúzsoknál meg szájceruzáknál, mint a szuper matt, keményebb formulájú termékeket. Előtte a Catrice egyik hasonló színű ceruzáját használtam, de ez jobban tetszett, és egyelőre ez a kedvencem, már a másodikat használom belőle. Egyébként az essence-nek láttam nagyon hasonló, jóval olcsóbb árnyalatú szájceruzáját, de nekem az túl kemény és karcolós volt, így maradtam ennél. Mivel krémes, valóban nem atombiztosan tart, főleg ha esetleg valaki aláhidratál ajakbalzsammal, akkor össze-vissza csúszik a ajkakon, de igazából nekem így is elég jól szokott tartani, max nem rakok alá ajakbalzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Rosagolda

2016. február 25.

Nekem egyáltalán nem jött be. Ár-értek arányban nem állja meg a helyét. Nem tartós, elmosódik. Sajnálom, hogy megvettem. Nem kerül sokba, de ebbe a kategóriába szerintem van jobb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 25.

linkee

2016. február 22.

Perfect Red árnyalat van meg, remekül satírozható az ajkakon, intenzív a színe, akár önmagában is használható. Bár én leginkább a Color Riche Perfect Red árnyalatú rúzsával használom. Együtt tartósak és vibrálóan pirosak! (Egy ebéd után azért igazítást igényel) Külön öröm, hogy ez ceruza-ceruza és nem erőltették a kitekerős kiszerelést, mert azokból már nagyon elegem van. És ami még említésre méltó, hogy a többi drogériás cerka nekem borzasztóan szárítja a szám (Essence, Max Faktor, Manhatten, Catrice) de ez nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

marryjane

2015. október 11.

302-es árnyalat van meg és tökéletesen illik az egyik Maybelline #150-es rúzsom árnyalatához.
Szép színek, nem karcol felvitelkor....
Ha az árát nézem akkor azt kell hogy mondjam....nem elég tartós és könnyen kopik. Nyilván elhasználom, de újravásárlásáról elgondolkodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Szép színek, nem karcol felvitelkor....

Keesia

2015. augusztus 27.

Nagyon szuper minőségű szájkontúr ceruza! Hirtelen felindulásból vettem meg, nem vártam túl sokat tőle, de azóta nem múlt el nap, hogy ne használtam volna. A 630-as nude színben vettem meg, szerintem nagyon jól eltalált szín, tökéletes az állaga, a pigmentáltsága is, nem szárít és a tartóssága is nagyon jó. Jól működik rúzsok alá, de önmagában is szuper. Biztosan újraveszem, és más színben is lesz, viszont sajnos csak pár színben kapható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.