L'Oreal Paris

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: missmomsen, az összetevőket feltöltötte: wifee, Módosítva: 2016. január 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

Glitteres fedőlakk.

Arany és ezüst árnyalatban kapható

generalnagy

2017. április 13.

A Diamond fantázia nevűt vettem meg belőle akciósan 500 Ft-ért, így megérte, de a teljes árat nem adnám meg érte. Szépen csillog, jól bírja a strapát és könnyű lemosni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

kisizé

2017. január 8.

az ezüst van meg, a színe amúgy tetszik. a tartóssága kevésbé, már másnap kopik, pedig annyira nem volt olcsó. az essence jobb volt, csak nem találtam már a régi csillámosom, ami nagy kedvenc volt :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

missmomsen

2016. január 13.

Arany színű lakkot szerettem volna, ezt emeltem le a polcról, azt hittem, ez nem egy top coat. Ettől függetlenül tudom használni, könnyebb lemosni, mint a confetti változatát... De mint top coat, egyáltalán nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

wifee

2016. január 11.

Karácsonyra vettem ünnepi hangulatú körmökhöz. Tetszenek benne a csillámok, az állaga a szokásos csillogós fedőlakk állag, kicsit ragacsos és lassan szárad és vigyázni kell vele mert mindenbe beleragad a sok csillám ha nem száradt meg kellően, de szerintem mindent összevetve egy jó kis lakk. Semmi extra, hozza amit vár tőle az ember. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Acetone 0 0